Feghouli'ye müthiş teklif! İşte verilen rakam...

Galatasaray'ın, maaş yükünden kurtulmak için elden çıkarmak istediği Feghouli'ye Katar ekipleri Al Duhail ve Al Sadd talip oldu. Galatasaray yönetimiyle görüşen Feghouli'nin menajeri, Katar'dan 5 milyon euroluk teklif getirirken, yönetimin de bu teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Feghouli'ye müthiş teklif! İşte verilen rakam...

Türk Telekom Stadı'nda yöneticilerle buluşan bir menajerin, kendisine takım arayan Sofiane Feghouli için Katar'dan 5 milyon euro'luk teklif getirdiği öğrenildi. Takımın adıyla ilgili bilgi verilmezken Al Duhail ya da Al Sadd olabileceği belirtildi. Galatasaray'dan bonuslar dahil 4.5 milyon euro kazanan Feghouli'nin Katar ekibiyle yapacağı görüşmede isteyeceği rakam kalıp kalmayacağını netleştirecek.

DIAGNE VE BELHANDA'YA TEKLİF VAR MI?
Feghoulİ bir Katar takımı ile görüşürken gönderilmesi düşünülen diğer oyuncular için de bazı temaslar olduğu belirtiliyor. Diagne'ye Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Wehda takımı talip olduğu haberleri geliyor. Belhanda'ya ise İtalya Serie A takımlarından Sampdoria'nın istediği yolunda bilgiler var. Ancak resmi bir görüşme olmadığı ifade ediliyor. (Takvim)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER