Felipe Melo'nun menajerinden Florya paylaşımı!

Breziyalı futbolcunun İtalyan menajer arkadaşı bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nden sürpriz paylaşım yaptı.

Felipe Melo'nun menajerinden Florya paylaşımı!

Galatasaray'da devre arası transfer döneminde Melo sürprizi yaşanabilir. Brezilya futbolcunun transferiyle ilgili sabah saatlerinde sürpriz bir gelişme yaşandı...

Brezilya basınınd çıkan haberlerde Melo'nun devre arasında Galatasaray'a transfer olabileceğini ve 1.5 yıllık sözleşme üzerinden anlaşma sağlanabileceğini yazmıştı. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, Breziyalı futbolcunun İtalyan menajer arkadaşı İstanbul'a geldi.

Leonardo Cornacini, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nden sürpriz paylaşım yaptı.

Bu paylaşım sonrası Melo'nun Galatasaray'a transfer olabileceği iddiaları güçlendi. İtalyan menajer konuyla alakalı açıklama yapmaktan kaçındı ve sessizliğini koruyor.

Brezilya'da yayın yapan, UOL Esporte'nin haberine göre, Galatasaray, devre arası transfer döneminde sözleşmesi bitecek Melo'ya 1.5 yıllık sözleşme önerdiği, kecrübeli oyuncunun Galatasaray'dan gelen bu teklifi kabul etmeye sıcak baktığı belirtilmişti.

Sezon başında Fatih Terim yaptığı açıklamada, "Felipe Melo özel bir oyuncu ve karakterdi. Sahanın içindeki eylemleri, futbolunu bir kenara bırakacak olursak; ailesi, dini inancı ve futboldan başka hiçbir tercihi olmayan bir adamdı. Burada çok mutlu oldu. Bazen konuşuyoruz, 'Hazırım' diyor [Gülerek]. Hep hazır. 38 yaşında. Bazen bazılarının yaşı yok. Melo da onlardan biri esasında. Hiçbir şey belli olmaz. “Hoca hazırım” diyor." ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas ise kendisine yöneltilen Melo sorusuna "Haberim yok" şeklinde bir cevap vermişti.

Palmeiras'la Aralık ayında sözleşmesi bitecek 38 yaşındaki futbolcu kulübüyle bu sezon 41 resmi maça çıkmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER