"Fenerbahçe bayrağını hiçbir yerde görmeyeceğiz, o bayrak çıkmayacak!"

1905 Galatasaray Kültür Sanat Spor Derneği, kulübün Kalamış Tesislerin'de kahvaltı organizasyonu düzenledi.

"Fenerbahçe bayrağını hiçbir yerde görmeyeceğiz, o bayrak çıkmayacak!"

Yeni üyelerin beratlarının da verildiği kahvaltıya 1905 Galatasaray Kültür Sanat Spor Derneği Başkanı Vahap Tanrıverdi, Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Metin Karakaya ile dernek üyeleri katıldı.

Organizasyonda üyelere üzerinde teknik direktör Fatih Terim'in fotoğrafının da olduğu 'Adalet yoksa Galatasaray var' yazılı tişörtler dağıtıldı.

Vahap Tanrıverdi, etkinlikte yaptığı konuşmada, "Bugün dernek olarak kenetlenip, Galatasaray'ın şer odaklarına karşı olan gücünü göstermek adına burada toplandık. Görünen şu ki; bu yıl bütün Galatasaray yekvücut, tek ve diri olacağız. Bütün şer odaklarını yıkıp, mayısı göğüsleyeceğiz ve şampiyon olacağız. Rakip takımın bayrağını şuradan görebiliyorum. Yıl sonunda da inşallah hiçbir yerde görmeyeceğiz. O bayrak hiçbir yere çıkmayacak, hiçbir binaya, sokağa asılmayacak. Çok güzel transferler oldu. Kısa bir adaptasyon sürecinden sonra Şampiyonlar Ligi'nde de birkaç maçta başarılı olursak sonuçlar çok güzel olacak" ifadelerini kulllandı. (DHA)

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 03:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER