Fikret Orman'dan Fatih Terim'e flaş davet! Derbide...

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Ona bütün kapılarımız açık” dediği Fatih Terim’in yanı sıra Galatasaraylı yöneticileri de Vodafone Park’taki 57 numaralı locasında ağırlayacak.

Fikret Orman'dan Fatih Terim'e flaş davet! Derbide...

Süper Lig'de yarın çok önemli bir derbiye çıkacak olan Galatasaray'da Serdar Aziz, Donk, Ndiaye ve Rodrigues cezaları nedeniyle Beşiktaş'a karşı yoklar. Teknik direktör Fatih Terim ve yardımcı antrenör Hasan Şaş da cezalı. Tam 150 gün hak mahrumiyeti cezası alan başkan Mustafa Cengiz'in gelemeyeceği derbide Fatih Terim ise Vodafone Park'ta saha kenarında olmasa da tribünde oturacak.

BEŞİKTAŞ KAPILARI AÇTI

SPORCU kapısından sarı-kırmızılı takımla giriş yapamayacak olan Terim, hemen yan taraftaki protokol kapısından stada adımını atacak. Burada Beşiktaş Başkanı Fikret Orman devreye girdi. Orman ve yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu sarı-kırmızılı kulüple temasa geçip, "Fatih hocaya bütün kapılarımız açık" mesajını yolladı. Vodafone Park'ta Orman'a ait 57 numaralı locada Fatih Terim ve beraberindeki Galatasaraylı yetkililerin ağırlanacağı öğrenildi. Mustafa Cengiz cezalı olduğu için ikinci başkan Abdurrahim Albayrak kulübü temsil edecek. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 23:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER