Flamengo'dan Mariano transferi için açıklama geldi!

Flamengo'dan Galatasaray'dan Mariano transferi için açıklama!

Flamengo'dan Mariano transferi için açıklama geldi!

Flamengo Başkan Yardımcısı Marcos Braz, Galatasaray'ın sağ beki Mariano'nun transfer gündemlerinden olup olmadığı ile ilgili gizli bir mesaj verdi.

Braz, iki transfer yapacaklarını belirtirken; "Gabigol, Miranda, Mariano ve Matias Vargas isimlerinden ikisiyle görüşüyoruz. Kiminle görüştüğümüzü ise söyleyemem" diye konuştu.

"YÜZDE 99.9 BİTTİ"

Brezilyalı gazeteci Fabio Sormani, FOX Sports kanalının canlı yayınında yaptığı açıklamada transferin büyük ölçüde bittiğini ve kısa bir süre içinde resmi açıklamanın geleceğini açıklamıştı

Sormani, ''Mariano transferi %99.9 bitti. Açıklanması an meselesi. Beklenenden daha kısa sürede açıklanacak. Flamengo'nun bu pozisyona bir transfere ihtiyacı vardı ve Mariano, Flamengo için doğru oyuncu.'' sözlerini kullandı.

Bu sezon Galatasaray'da 17 resmi maçta 2 asisti bulunan Mariano, Brezilya'da daha önce Guarani, Cruzeiro, Atletico MG, Fluminense formaları giymişti.

FLAMENGO'NUN TEKLİFİ...

Brezilya ekibi Flamengo'nun Mariano için teklifi 3.5 milyon euroya kadar çıkarttığı iddia ediliyor. Galatasaray'ın ise bu teklife sıcak baktığı kaydediliyor. (Sporx)

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 03:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER