Florya'da 4'lü zirve!

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in dönmesiyle birlikte Mustafa Cengiz, Abdürrahim Albayrak ve Yusuf Günay ile birlikte Florya'da bir toplantı yapıldığı belirtildi.

Florya'da 4'lü zirve!

Takıma yapılacak takviyelerin görüşüldüğü zirvede transferler konusunda son durum ele alındı.

İlk gündem maddesi Alan Carvalho oldu. Brezilyalı golcünün transferi konusunda görüşmelerin sürdüğü ve ücret konusunda ufak pürüzlerin kaldığı, bu transferin sonuçlanması için çalışmaların sürdüğü ifade edildi.

Manchester City'de forma şansı bulamayan Mangala konusunda gelişmelerin olumlu sürdüğü belirtildi. Ayrıca İngiliz basınında çıkan haberlere göre 27 yaşındaki savunmacının kiralanması konusunda İngiliz kulübün sıcak baktığı ve City'nin Mangala'nın maaşının yarısını ödemeye razı olduğu iddia edildi.

Piyasa değeri 10 milyon Euro olan yıldız stoper bu sezon Manchester City'de hiçbir resmi maçta forma giyme şansı bulamadı.

Takıma takviye yapabilmesi için futbolcu satması gereken sarı kırmızılılarda gelen tekliflerde değerlendirildi.

RODRIGUES 10 MİLYON EURO

Suudi Arabistan takımlarından El Ittihad'ın istediği Garry Rodrigues'in 10 milyon Euro'nun altına satılmaması kararlaştırıldı.

BELHANDA TAKIMDA KALACAK

Fatih Terim'in teklifler geldiği iddia edilen Faslı yıldız Younes Belhanda'nın takımda kalmasını istediği belirtildi.

EREN DERDİYOK SATILACAK

Galatasaray'da bekleneni veremeyen ve ligin ilk yarısında takımda yaşadığı sorunlar nedeniyle gelen tekliflerin değerlendirilmesi görüşü hakim oldu.

FEGHOULI CAZİP TEKLİF GELİRSE SATILACAK

Ligin son döneminde takımdaki performansını yükselten Sofiane Feghouli iyi bir teklif gelmesi halinde satılacak. (Fotomaç)

YORUM EKLE
YORUMLAR
0640 vatansever
0640 vatansever - 3 yıl Önce

İmza görmeden hiç birşeye inanmam.

SIRADAKİ HABER