Fredrik Midtsjö restleşmesi: "Kabul etmeyiz!"

Galatasaray'ın uçak biletini bile aldığı Hollanda ekibi, "Avrupa maçlarından sonra göndeririz"dedi, Erden Timur, "Kabul etmeyiz"resti çekti

Fredrik Midtsjö restleşmesi: "Kabul etmeyiz!"

Galatasaray’da transfer hareketliliği son hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar Abdülkerim Bardakçı, Kazımcan Karataş, Sergio Oliveira, Seferovic ve Dubois’ı kadrosuna katan sarı kırmızılılar bir orta saha takviyesi daha yapmaya hazırlanıyor.

Cimbom, Fredrik Midtsjö için AZ Alkmaar ve oyuncu cephesiyle her konuda anlaşmaya vardı. Hatta oyuncu için dün gece bilet alındı. Ancak Hollanda ekibi son dakikada transferi zora sokacak bir hamle yaptı.

AZ Alkmaar en başından beri 28 yaşındaki orta sahayı bırakmak istemiyordu. Bu sebeple de pazarlıklara 7 milyon avro gibi yüksek bir rakamla başladı.

BİLETİ AÇIĞA ALINDI

Sözleşmesinin son senesindeki Norveçli oyuncunun İstanbul’a gitme ısrarı, Hollanda ekibinin direncini kırarken taraflar bonuslar dahil 3 milyon avroya anlaştı. 3 yıllık sözleşmeye imza atacak olan Midtsjö de yıllık 1 milyon 500 bin avro kazanacak.

Fakat Alkmaar son gün UEFA Konferans Ligi’nde oyuncuyu oynatıp 12 Ağustos’ta göndereceğini iletince, Galatasaray bu durumu kabul etmedi.

Başkan vekili Erden Timur, "Bunu kabul etmeyiz" haberi gönderdi. Oyuncunun uçak bileti açığa alınırken Hollanda ekibine hafta başına kadar süre verildi. Eğer Alkmaar bu kararından vazgeçmezse transfer askıya alınacak. (Türkiye Gazetesi)

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2022, 23:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER