Galatasaray 3 isimle anlaşma aşamasında! Son karar Terim'in...

Galatasaray'da taraftarlar transfer bekliyor ancak Fatih Terim kendine ve takımına güveniyor. Florya'da yenen istişare yemeğinde bu bir kere daha görüldü.

Galatasaray 3 isimle anlaşma aşamasında! Son karar Terim'in...

Galatasaray idarecileriyle bir araya gelen Terim, durum değerlendirmesinde bulundu. Yemekte, futbolcuların performansı masaya yatırıldı, aynı zamanda transferlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Sözcü'den Mesut Yıldırım'ın haberine göre; Terim, PSV maçı öncesi yöneticileri rahatlatan ifadeler kullandı.

"PANİĞE GEREK YOK!"

“Takımıma güveniyorum” diyen Fatih Terim, “İyi çalışıyoruz. Kadromuz belli bir seviyenin üzerinde. Geçmişte acele etmenin sıkıntılarını yaşadık. Şu anda acil bir durum görülmüyor. Panik transferine gerek yok. Acele edip hata yapmak bizi daha kötü duruma düşürür” ifadelerini kullandı.

"SONUNA KADAR YANINIZDAYIM"

Tecrübeli çalıştırıcı, taraftardan gelebilecek olası tepkilere karşı da “Ben ne kadar uğraştığınıza şahidim. Sonuna kadar yanınızdayım” mesajını vererek yönetime destek olacağını gösterdi.

EN AZINDAN 1 TRANSFER

Yine de yönetim PSV maçına kadar bir transferi bitirmeyi planlıyor.

AANHOLT VE ALIOSKI

Galatasaray profesyonelleri, sol bek konusunda Fatih Terim'in kararını bekliyor. Terim, ilk etapta Van Aanholt ismi üzerinde yoğunlaşmış ancak bonservisi elinde olan Alioski ile her konuda anlaşılmıştı.

KURZAWA İÇİN YENİ MASA

Son olarak Kurzawa imkanı doğunca yeni bir masa kuruldu. Yönetim, PSG'nin yıldız futbolcusunu uygun şartlarda kiralama fırsatını değerlendirmek adına girişimlerde bulundu.

SON KARAR TERİM'İN

Üç oyuncunun da detaylı dosyasını inceleyecek tecrübeli çalıştırıcı, son sözü söyleyecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER