Galatasaray'a harcama limiti soran Rıdvan Dilmen'e canlı yayında Acun Ilıcalı göndermesi!

Galatasaray'ın Lucas Torreira ve Dries Mertens transferlerini açıklaması sonrası futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen TFF harcama limitlerini eleştirdi.

Galatasaray'a harcama limiti soran Rıdvan Dilmen'e canlı yayında Acun Ilıcalı göndermesi!

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın özel uçakla Lucas Torreira ve Dries Mertens'i İstanbul'a getirdiği anlarda TFF harcama limitlerini konusunu gündeme getirdi.

"NE OLDU BU LİMİTLERE?"

İşte Rıdvan Dilmen o sözleri:

"Galatasaray baya yıldız oyuncu aldı. İki oyuncu daha açıklandı. Şimdi ne oldu bu limitlere? Ben anlamadım. Çünkü Türkiye Futbol Federasyonu'nun limit işlerini ben geçtiğimiz yıllarda da anlamıyordum da şimdi hiç anlamıyorum."

"FENERBAHÇE, DÜNYA KADAR TRANSFER YAPINCA GIKI ÇIKMIYOR"

Dilmen bu açıklamaları Spor Gecesi kanalında tartışıldı. Gökhan Dinç, Rıdvan Dilmen'e tepki göstererek "Galatasaray transfer yapınca Rıdvan hoca sürekli limitlere takılıyor. Ama Fenerbahçe dünya kadar transfer yapınca hiçbir şey olmuyor. Rıdvan hocanın gıkı çıkmıyor. 'Ben Fenerbahçeliyim, ben Fenerbahçeliyim' diyeceksin sonra da ben objektifim diyeceksin. Nasıl oluyor bu iş?" dedi.

"DİLMEN, ÇALIŞTIĞI KANALIN SAHİBİNE SORSUN"

Bir izleyici mesajını aktaran Haluk Yürekli de "Rıdvan Dilmen, önce çalıştığı kanalın sahibine sorsun limitleri. Ozan Tufan, Allahyar. Yarın öbür gün Pelkas." ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: aslanarenasi.com

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2022, 12:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazmi türker
Nazmi türker - 6 ay Önce

Bu Rıdvan tarafsız bir yorumcu değil... Bunun için Fb haksızda olsa onun gözünde haklıdır bir seydende anladığı yok

Kenan Şahin
Kenan Şahin - 6 ay Önce

Bu adam lakabı gibi tam şam şeytanıdır bu adamın provramını dahi izlemiyor ben ilettirmiyor birde adı üstünde şeytan.

Recep Özbektaş
Recep Özbektaş - 6 ay Önce

Bu ada ı yorumcu yapan kanalın sorması lazım fb her yıl 25 futbolcu alıyor Rıdvan by uyuyormuş daha gecen hahta fb 10 transfer etti nerteyti bu zat gs yın ettiği transferler gözüne battı çünkü iyi transfer kıskanıyor

SIRADAKİ HABER