Galatasaray, adım adım zirveye!

Galatasaray, Süper Lig’in 20. hafta maçında Hes Kablo Kayserispor’u konuk etti. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı’nda Zorbay Küçük'ün yönettiği mücadele Galatasaray'ın 4-1'lik üstünlüğüyle sona erdi.

Galatasaray, adım adım zirveye!

GALATASARAY 4-1 HES KABLO KAYSERİSPOR (MAÇ SONUCU)

90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Galatasaray, Sofiane Feghouli'nin golüyle skoru 4-1'e taşıyor.

90' Maçın sonuna en az 5 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.

90' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Enver Cenk Şahin ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

87' Orta alandan aldığı topla hızla ilerleyen Pedro Henrique rakiplerinden sıyrılıyor ve ceza sahası dışı sol çaprazdan kaleye şutunu gönderiyor. Bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

86' Galatasaray üçüncü ve son oyuncu değişikliğini yapıyor. Sakatlanan Adem Büyük çıkıyor ve yerini Jesse Sekidika'ya bırakıyor.

83' Galatasaray ikinci oyuncu değişikliğini yapıyor. Ömer Bayram çıkıyor ve yerini Henry Onyekuru'ya bırakıyor.

79' Ömer Bayram, Enver Cenk Şahin'i formasından çekerek yerde bırakıyor ve hızlı gelişen atağı kestiği için sarı kart ile cezalandırılıyor.

77' Savunma arkasına atılan pasa hareketlenen Miguel Lopes ofsaytta kalıyor.

75' Kaleyi cepheden gören noktada topla ilerleyen Younes Belhanda uzaklardan kaleye sert bir şut gönderiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

75' Galatasaray ilk oyuncu değişikliğini yapıyor. Emre Akbaba çıkıyor ve yerini Taylan Antalyalı'ya bırakıyor.

72' Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Muris Mesanovic ceza sahası içi sağ çaprazdan kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

70' Hes Kablo Kayserispor ikinci oyuncu değişikliğini yapıyor. Mario Situm çıkıyor ve yerini Enver Cenk Şahin'e bırakıyor.

69' Golün pasını veren oyuncu Aksel Aktaş oluyor.

69' GOL! Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Aksel Aktaş ceza sahası içine ara pasını gönderiyor. Bu topla buluşan Muris Mesanovic ceza sahası içi sol çaprazdan kaleye şutunu gönderiyor ve topu ağlarla buluşturuyor. Hes Kablo Kayserispor, Muris Mesanovic'in attığı golle skoru 3-1'e taşıyor.

68' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Ömer Bayram ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

66' Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Miguel Lopes ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa hareketlenen Pedro Henrique arka direğe yakın bölgeden kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin yanından dışarı çıkıyor.

64' Golün pasını veren oyuncu Ömer Bayram oluyor.

64' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Ömer Bayram ceza sahası içine yerden ortasını yapıyor. Bu topa hareketlenen Sofiane Feghouli ceza sahası içinde penaltı noktasının hemen gerisinden kaleye şutunu gönderiyor ve topu ağlarla buluşturuyor. Galatasaray, Sofiane Feghouli'nin golüyle skoru 3-0'a taşıyor.

61' Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Emre Taşdemir ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları kafa ile tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

59' Sağ kanattan Martin Linnes'in çevirdiği topla buluşan Sofiane Feghouli ceza sahası içi sağ çaprazdan kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kaleci İsmail Çipe'nin kontrolünde kalıyor.

57' Hes Kablo Kayserispor ilk oyuncu değişikliğini yapıyor. Antony Uzodimma çıkıyor ve yerini Aksel Aktaş'a bırakıyor.

55' Brice Dja Djedje, Marcao'ya yaptığı sert müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

54' Savunma oyuncularından seken topla buluşan Mariano Filho ceza sahası içi sağ çaprazdan kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin yanından dışarı çıkıyor.

52' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Gustavo Campanharo ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kalecinin kontrolünde kalıyor.

50' Ceza sahası yayının hemen solundan Emre Akbaba kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

49' Younes Belhanda, Brice Dja Djedje'ye yaptığı müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

46' Hakem Zorbay Küçük ikinci yarıyı başlatan düdüğünü çalıyor. Hes Kablo Kayserispor'lu oyuncular ikinci yarıya başlayan taraf oluyor.

*İlk yarı Galatasaray'ın 2-0'lık üstünlüğü ile sona erdi

45' İlk yarının sonuna en az 1 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.

44' Sağ kanattan kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Ömer Bayram ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kaleci İsmail Çipe'nin kontrolünde kalıyor.

38' Sağ kanatta Sofiane Fegholi ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa hareketlenen Emre Akbaba vuruşunu yapıyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

34' Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Miguel Lopes ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa hareketlenen Muris Mesanovic altıpas önünden kaleye şutunu gönderiyor ancak bu topu kaleci Fernando Muslera müdahalesiyle tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

31' Savunma arkasına atılan pasa hareketlenen Ömer Bayram ofsaytta kalıyor.

31' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Gustavo Campanharo ceza sahası içine ortasını yapıyor. Savunmanın uzaklaştırmak istediği topu takım arkadaşı Pedro Henrique'ye gönderiyor. Pedro Henrique bekletmeden ceza sahası içi sol çaprazdan kaleye şık bir vuruş yapıyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

26' Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Ömer Bayram ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

21' Golün pasını veren oyuncu Ömer Bayram oluyor.

21' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşu sonrasında topla buluşan Ömer Bayram ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa hareketlenen Ryan Donk göğüsü ile topu yumuşatıyor ve şık bir vuruşla topu ağlarla buluşturuyor. Galatasaray, Ryan Donk'un golüyle skoru 2-0'a taşıyor

21' Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Jean Michael Seri bu duran topu paslaşarak kullanıyor.

17' Sol kanattan gelişen atakta Martin Linnes ceza sahası içine ortasını yapıyor. Savunma oyuncularının sektiği topa hareketlenen Ömer Bayram ceza sahası içi sol çaprazdan kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top yandan dışarı çıkıyor.

13' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Ömer Bayram ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

9' Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Gustavo Campanharo ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kaleci Fernando Muslera'nın kontrolünde kalıyor.

5' Golün pasını veren oyuncu Mariano Filho oluyor.

5' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!! Sağ kanattan gelişen atakta topla buluşan Mariano Filho ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topa hareketlenen Adem Büyük altıpas içinde vuruşunu yapıyor ve topu ağlarla buluşturuyor. Galatasaray, Adem Büyük'ün golüyle skoru 1-0'a taşıyor.

3' Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Younes Belhanda ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

2' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Ömer Bayram ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

2' Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Ömer Bayram ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tekrar korner gönderiyor.

1' Hakem Zorbay Küçük maçı başlatan düdüğünü çalıyor. Galatasaray maça başlayan taraf oluyor.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2020, 20:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER