Galatasaray, Al Nassr'la FIFA'lık oldu!

Galatasaray, yaz aylarında 1,43 milyon euro bonservis bedeliyle gönderdiği Maicon'un bonservisini ödemediği gerekçesiyle Al Nassr ile FIFA'lık oldu.

Galatasaray, Al Nassr'la FIFA'lık oldu!

FIFA SÜRE TANIDI

Arabistan basınında yer alan haberlere göre FIFA, Galatasaray'ın başvurusu üzerine Arap kulübüne yazı göndererek ödemeyi yapmaları için süre tanıdı.

ÖDEME İÇİN TELAŞLILAR

Henüz Galatasaray'a herhangi bir ödeme yapmadığı kaydedilen Al Nassr'da yetkililerin verilen sürede ödemeyi tamamlamak için büyük bir telaş içine girdikleri ve transfer cezası alma ihtimallerinin olduğu belirtildi.

MAICON DA FESHEDİYOR

Maicon'un da ödemelerde gecikme olduğu gerekçesiyle kulübüyle sözleşmesini feshedeceği kaydedildi. Oyuncunun menajeri Renato, "Kulüp bize olan borcunun bir kısmını ödeyeceğini söyledi ancak üzerinden bir hafta daha geçti" dedi.

"ANLAŞMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL"

Menajer ayrıca, "Şu andaki kontratın gerekliliklerini karşılamıyorlar, bu yüzden onlarla bir anlaşma yapmamız mümkün gözükmüyor" ifadelerini kullandı.

KULÜPLE GÖRÜŞECEK

Maicon'un önümüzdeki günlerde Arabistan'a giderek kulüple bir görüşme gerçekleştireceği ve sonrasında ayrılıkla ilgili son kararını vereceği de ifade edildi.

DİĞER OYUNCULAR DA İDMANA ÇIKMIYOR

Ekonomik olarak zor günler geçiren Al Nassr kulübünde birçok oyuncu da maaşlarının ödenmediği gerekçesiyle idmana çıkmayı reddetti. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER