"Galatasaray Başkanı hiçbir oyuncu ve transfer için bu kadar net konuşmamalı"

Transfer dönemi dün resmen başlarken Galatasaray, transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

"Galatasaray Başkanı hiçbir oyuncu ve transfer için bu kadar net konuşmamalı"

Adı Sarı - Kırmızılı ekiple anılan Arda Turan transferinde hangi noktaya gelindiği ise merak konusu...

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktör Fatih Terim'in dün gerçekleştirdiği toplantının bitiminde açıklama yapan Mustafa Cengiz, Arda Turan için 'Geçmişe değil geleceğe yatırım yapmalıyız.' demişti.

"CENGİZ İLE TERİM'İN AYNI FİKİRDE OLMADIKLARINI GÖRDÜK"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Arda Turan ile ilgili tutumunu değerlendiren Metin Karabaş, 'Fatih Terim'in dün bize yaptığı açıklamalarda Arda Turan konusunda bir isteği olduğunu söyledi. Sayın Başkan Mustafa Cengiz ise gündemimizde yok, olmayacak da dedi. Fatih Terim ile aynı fikirde olduklarını söyledi ama Fatih Terim'in dün yaptığı açıklamalardan sonra aynı fikirde olmadıklarını gördük. ' dedi.

"BAŞKAN CENGİZ'İN ÇEKİNCESİ TARAFTAR TEPKİSİ"

Başkan Mustafa Cengiz'in Arda Turan konusundaki tepkisini değerlendiren Metin Karabaş, 'Bunun sebebi taraftar tepkisinden çekiniyor. Galatasaray, önümüzdeki dönemlerde seçime gidebilir. Galatasaray'da önümüzdeki dönem bu yöne doğru gidiyor. Taraftar tepkisi, camiadan gelecek tepkiler. Bu anlamda başkan temkinli davranıyor ama başkanın açıklamalarını doğru bulmadığımı söylemem gerekiyor. Bence Galatasaray başkanı hiçbir oyuncu ve transfer için bu kadar net konuşmamalı.' dedi. (Fanatik)

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER