Galatasaray'da '16.00' sıkıntısı! Endişe var...

Galatasaray, bu sezon alışkın olmadığı bir maça çıkacak, gün ışığında ilk karşılaşmasını yapacak. Rize'de az da olsa beklenen yağış ve yüksek nem tedirginlik yarattı. Üstelik sarı-kırmızılılar ilk kez bir deplasmanda 24 saatin altında süre geçirecek.

Galatasaray'da '16.00' sıkıntısı! Endişe var...

Şampiyonluk yolunda sayılı maçı bulunan Galatasaray artık hem saha içini hem de saha dışı etkenleri düşünüyor.

Sarı-kırmızılıların seyahat programı, Rize'de geçirilecek zaman, az da olsa beklenen yağış, yüksek nem ve sıcaklık bu hayati 90 dakika öncesi tedirginlik yarattı.

Cim-Bom ayrıca bu sezon ilk kez bir maçı 16.00'da oynayacak. Rize ile şampiyonluk yolunda kritik bir 90 dakikaya çıkacak olan sarı-kırmızılılar, karşılaşmanın gün ışığında oynanacak olmasından kaygılılar. 

Bu sezon ilk kez akşam olmadan sahaya çıkacak olan Galatasaray önlemlerini alırken, maç günü karşılaşma saatinde sıcaklığın 19 derece olacağı, az da olsa yağış beklendiği ama nemin de yüksek olacağı belirtildi.

Galatasaray için Rize deplasmanını ilginç kılan noktalardan biri ise sarı-kırmızılılar belki de ilk kez bir deplasmanda bu kadar az süre geçirecek. 

Yolculuk da aynı saatte

Cuma günü 16.00'da İstanbul Havalimanı'ndan hareket edecek olan sarı-kırmızılı kafile önce Trabzon'a inecek, 19.00 sularında da karayoluyla Rize'ye varacak. Böylece sarı-kırmızılılar, Rize'de 24 saatten az süre geçirecek. (Milliyet)

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER