Galatasaray'da 2 büyük hayal kırıklığı! Fatih Terim, geleceğin Pele'si ile uyardı...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, iki genç futbolcusunun performansından dolayı hayal kırıklığı yaşıyor. Fatih Terim, performanslarını yeterli bulmadığı Yunus Akgün ve Emre Mor'u uyardı.

Galatasaray'da 2 büyük hayal kırıklığı! Fatih Terim, geleceğin Pele'si ile uyardı...

Galatasaray'da hafta içi oynanan Tuzlaspor maçından sonra Fatih Terim’i büyük hayal kırıklığına uğratan iki isim vardı. Bu isimlerden birisi Yunus Akgün diğeri ise Emre Mor. Fatih Terim, Yunus’a, Aydın Yılmaz ile Emre Çolak’tan, Emre’ye ise geleceğin Pele’si denilen Freddy Adu ve milli takıma aldığı Sercan Sararer’den örnek verdi.

Fatih Terim, Yunus’a, ''ikisi de şu anda takımsız'' derken, Mor’a ise, ''Sercan gibi olacaksın diye korkuyorum'' hatırlatmasını yaptı. İki isme de, ''aklınızı başınıza alın'' uyarısı yaptı.

Emre Mor 15 maçta sıfır çekti

Galatasaray'a sezon başında transfer olan Emre Mor, 15 maçta şans buldu. Toplamda 518 dakika sahada kalan Emre Mor, gol ya da asist katkısı yapamadı.

Yunus Akgün, Avrupa'yı peşine takmıştı

Yunus Akgün, ilk kez A Takıma yükseldiği dönemde birçok Avrupa ekibinin transfer listesine girmişti. Ancak performansı Fatih Terim tarafından yeterli görülmeyen Yunus Akgün, bu sezon Süper Lig'de 6, Türkiye Kupası'nda 55 dakika sahada kalabildi. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER