Galatasaray'da 2 ismin üstü çizildi!

Ara transfer dönemi için çalışmalarına şimdiden başlayan Galatasaray'da eldeki maliyeti yüksek futbolcuların elden çıkarılması gerekiyor. Terim'in raporu doğrultusunda sarı-kırmızlı takım, ocak ayında 2 futbolcusuyla yollarını ayıracak.

Galatasaray'da 2 ismin üstü çizildi!

SADECE FALCAO GİTTİ

Takımda performansı düşük ve maliyeti yüksek olan oyuncularla ocak ayında kesin olarak yolların ayrılması istendiği öğrenildi. Sarı-kırmızılı yönetim yaz döneminde sadece Falcao ile vedalaşabilmişti.

İKİ YILDIZLA YOLLAR AYRILACAK

Galatasaray'da gerek maliyetleri gerek de performansları ile sorgulanan iki tecrübeli futbolcu için yolun sonu gözüküyor.

İşte o isimler;

FEGHOULI VE BABEL YOLCU

Yüksek ücretleri nedeniyle yaz döneminde gözden çıkarılan ama elde kalan Feghouli ve Babel'le devre arasında yolların ayrılması planlanıyor.

HEDEF TASARRUF

Cim-Bom'da her iki ismin ayrılması durumunda sezon sonuna kadar alacakları bonuslar ve yarım sezonluk ücretlerinden tasarruf edilmesinin de planlandığı belirtildi.

4-5 MİLYON EURO KAR

Galatasaray bu operasyonu oyunculara belli bir ücret ödemesi gerçekleştirir ve oyuncuların bonservislerini kendilerine verirse yaklaşık 4-5 milyon euro tasarruf sağlamış olacak.

GELECEK PARAYLA KANAT TRANSFERİ

Sarı-kırmızlı takım, iki oyuncunun ayrılmasıyla beraber belli bir bütçeye kavuşacak. Böylece Galatasaray Ocak ayında takıma bir kanat oyuncusunun transferinin yapılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER