Galatasaray'da 7 farklı mevki için 10 transfer!

Galatasaray'da 7 farklı mevkiye transfer bekleniyor. Ancak Martin Linnes'in kalma ihtimali, Ryan Donk'un stopere geçmesi, Emre Akbaba'nın dönmesi, Nagatomo'nun kalması Galatasaray'ı transferde ön libero ve kanada yöneltti.

Galatasaray'da 7 farklı mevki için 10 transfer!

Galatasaray devre arasında bir sol bek, bir stoper, bir ön libero, bir 8 numara, hızlı bir kanat oyuncusu bir 10 numara ve bir de forvet oyuncusu bakıyor. İlk etapta 7 oyuncunun birden transferi zor görünse de, yönetim elinden gelen çabayı gösteriyor.

7 farklı mevki için başta Portekiz ve Brezilya olmak üzere üst düzey ligler olmamakla beraber üst düzey liglere oyuncu taşıyan liglerden oyuncu transferleri için görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Galatasaray'da transfer zorunluluğu ön libero ve kanat

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim 7 bölgeye transfer yapılmasını istiyor... ama Martin Linnes’in adının kadroya yazılması, Mariano’nun ayrılması ile Yuto Nagatomo’nun kalma ihtimali ortaya çıktı. Bu durumda sol bek transferi rafa kalkacak. Stoperde ise Ryan Donk’la sezonun tamamlanması ihtimali ortaya çıktı. Florin Andone’un sakatlığının sürecine göre forvet transferinin de yapılmaması durumu var.

Aynı şekilde Younes Belhanda gitmezse bu kez de 10 numara transferi yapılmayacak. Emre Akbaba’nın da dönme ihtimali bu transferin olmama ihtimalini artırıyor. Mario Lemina ve Jean Michael Seri ile Fatih Terim sezonu tamamlayabilir. Bu da 8 numaraya oyuncu alınmamasına neden olabilir. Şu an için Galatasaray’da zorunluluk ön libero ile hızlı kanat oyuncusu olarak görünüyor. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER