Galatasaray'da ayrılık fotoğrafı: Görüşme yapıldı!

Galatasaray'da tecrübeli oyuncu Mariano'nun menajeri Antalya kampında ayrılık süreciyle ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.

Galatasaray'da ayrılık fotoğrafı: Görüşme yapıldı!

Galatasaray'da bu sezon performansıyla beklentilerin altında kalan ve sezon sonunda bitecek sözleşmesi nedeniyle devre arasında da ayrılması gündemde olan Mariano'nun menajeri, transfer görüşmeleri için sarı-kırmızılıların kampına geçti.

Galatasaray yönetimi ile görüşen menajer Marcelo Robalinho, teknik heyetin de fikrini aldı, taleplerini iletti. Mariano ile Brezilya'dan gelen teklifleri inceleyen menajer, tecrübeli futbolcunun geleceği ile ilgiligörüşlerini aktardı.

Robalinho ayrıca Antalya kampında Brezilyalı oyuncu ile birlikte bir de fotoğrafını, "Transferwindow" (Transfer dönemi) mesajıyla paylaştı.

Sevilla'dan 2017 yılında Galatasaray'a transfer olan Brezilyalı oyuncu, 90 maçta görev aldı ve 2 gol, 12 asistlik performans sergiledi.

YORUM / ÖNDER ÖZEN: "EN İYİSİ"

"Ben Mariano'nun ligin en iyi sağ beklerinin başında geldiğini düşünüyorum. Yerleşerek oynayabilirseniz, örgüyle gidebilir. Sağ bek ve sol bekinizi oyuna sokarsanız, Mariano'dan iyisi yok."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER