Galatasaray'da Başkan Cengiz ve yönetimden futbolculara tam kadro destek!

Galatasaray, Süper Lig’in 24. hafta mücadelesinde Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan mücadeleyi Galatasaray 1-0 kazanarak liderlik koltuğuna oturdu!

Galatasaray'da Başkan Cengiz ve yönetimden futbolculara tam kadro destek!

Galatasaray'ın Süper Lig’in 24. hafta mücadelesinde Fenerbahçe'yi Kadıköy'de 1-0 yendiği maçta Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, futbol takımını yalnız bırakmadı.

Maç günü öğleden sonra Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’ndan hareket eden özel bir araç ile Ülker Stadyumu'na ulaşan Başkan Cengiz ve Yönetim Kurulu, mücadeleyi tribünden takip etti. İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak da takım kafilesinde yer aldı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Dilek Kutlu, Ömer Cansever ve Metin Karakaya, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Oytun Özer, Galatasaray Spor Kulübü Sicil Kurulu Başkanı Selçuk Erdoğmuş ile GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu’nun da yer aldığı kafile, geniş bir katılımla futbol takımının yanında yer aldı.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER