Galatasaray'da bir ayrılık daha!

Galatasaray'da krize dönüşen Türk Telekom Stadı'nın kötü, bozuk zemini sarı kırmızılı kulüpte bir ayrılığa daha neden oldu.

Galatasaray'da bir ayrılık daha!

Galatasaray'da Stat İşletme Direktörü Murat Ersoy'un görevine dün itibarıyle son verildiği ortaya çıktı.

Galatasaray'ın 14 Şubat'ta oynadığı Kasımpaşa maçında stadın zemini balçık halini almış, yapılan tüm çalışmalara rağmen zemin istenilen seviyeye gelmemişti.

TERİM, BELHANDA VE BABEL ZEMİNİ ELEŞTİRMİŞTİ

Demir Gup Sivasspor karşılaşması sonrasında Fatih Terim, "Bu sahada artık top bize mi seker rakip takıma mı seker bilemiyorum", Belhanda, "Sahaya çare bulunması lazım. Gerekirse dünyanın en iyi bahçıvanı getirilsin. İstediğimiz oyunu bu şekilde oynayamıyoruz", Babel ise " Tabii ki saha şartları bizim futbolumuzu çok etkiliyor" diyerek Türk Telekom'un zemininden yakınmıştı.

BELHANDA'NIN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLMİŞTİ

Belhanda'nın zemin ile ilgili eleştirisi ise olayı sözleşme feshine kadar götürmüştü. Yayıncı kuruluşa röportaj veren Belhanda, "Twitter'da Instagram'da kendilerine bakmak, basında ne oluyor araştırmak yerine zemin konusunu çözmeliler" sözleriyle yöneticileri hedef aldığı ifade edilmişti. Faslı futbolcu ise daha sonra sosyal medya hesabından, "Konuşmamda başkan veya yöneticileri kast etmedim. Zeminle ilgili yöneticiler için söylemiştim" ifadelerini kullansa da Galatasaray yönetimi, Belhanda'nın üzerini çizmiş ve sözleşmesini tek taraflı feshetmişti. (Hürriyet)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER