Galatasaray'da Burak Elmas mazbatasını aldı! Resmen göreve başladı...

Galatasaray Kulübü'nün yeni başkanı Burak Elmas ve yönetimine Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda gerçekleşen törenle mazbataları takdim edildi.

Galatasaray'da Burak Elmas mazbatasını aldı! Resmen göreve başladı...

Galatasaray Kulübü'nün 38. başkanı olan Burak Elmas ve 90. yönetim kurulu, Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen törenle mazbatalarını aldı.Törenin ardından sarı-kırmızılı kulüpte Burak Elmas dönemi resmen başladı. Kısa bir açıklama yapan Burak Elmas "Bir sürü tebrik mesajı aldık, hepsine dönemedik. Hepsine tek tek geri dönmek istiyoruz. Bizleri tebrik eden Galatasaraylılara ve devlet büyüklerimize teşekkür ederiz. Çok zorlu bir süreç başlıyor. Planlarımızı yaptık, göreve başlayacağız. Camiamıza hayırlı olsun. Diğer adaylara teşekkür ediyorum. Galatasaray'a yakışan bir seçim oldu. Artık seçim bitti, kimse kaybetmedi. Galatasaray'ı aydınlık bir geleceğe taşıyacağız. Eylül 2020'den beri çalışıyoruz. Ekibimiz planlarını uygulamak için sabırsız." ifadelerini kullandı.

İrfan Aktar ise törende yaptığı konuşmada, "Galatasaray Kulübü ve Türk sporu için hayırlı çalışmalar diliyorum. En iyi hizmeti vereceğinizden eminiz. Genç bir başkanımız var. Çok teşekkür ederiz. Hayırlı olsun." diye konuştu.

Mazbata töreninin ardından Galatasaray'da başkan Burak Elmas çarşamba günü Fatih Terim ile resmi sözleşme imzalayacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2021, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER