Galatasaray'da çılgın operasyon! 6 gidiyor, 4 geliyor...

Ligde şampiyonluk yarışı içinde olan Ziraat Türkiye Kupası'nda da yoluna emin adımlarla devam eden Galatasaray'da sezon sonu kadro neredeyse sil baştan değişiyor... Sarı kırmızılılarda gidecekler listesine her gün yeni biri daha katılıyor.

Galatasaray'da çılgın operasyon! 6 gidiyor, 4 geliyor...

Takımın yapılanma süreci dahilinde transfer komitesi sezon sonu yapılacak hamleleri neredeyse tamamladı. Galatasaray'ın kadrosundaki 6 isim üzerinden verilecek kararların yanı sıra kiralık oyuncuların da ayrılmasıyla takım sil baştan hale gelecek. Belirlenen isim ve mevkiler dahilinde en az 4 isim de mutlak suretle takıma katılacak. İşte takım adına gerçekleşecek o dev operasyon:

BAYRAM'A KAPI GÖRÜNDÜ
Ara transferde takıma katılan ve gösterdiği performansla teknik heyetin gözüne giren Emre Taşdemir, Akhisar'dan transfer edilen Ömer Bayram'ı 3. sol bek konumuna düşürdü. Bayram'ın da sezon sonu gönderilmesi yüksek ihtimal...

ONYEKURU'NUN YERİNE AKBABA...
Emre Akbaba sakatlığının sona ermesiyle takıma döndü. Performansı sallantılı olan Onyekuru'nun Everton'a dönecek olması sarı kırmızılıları neredeyse hiç endişelendirmiyor...

ORTA SAHAYA ÇALIŞKAN İSİM: TÜRÜÇ...
Öte yandan takıma takviye de yapacak olan Aslan ile adı şu sıralar en çok anılan isim Kaysersipor forması giyen Deniz Türüç. Yıldız orta sahanın da takıma gelmesiyle Cimbom'un eli iyice rahatlayacak.

SİNAN GÜMÜŞ SEZON SONU...
Galatasaray ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Sinan Gümüş'e henüz bir teklif yapılmadı. Gümüş'le ilgili son karar yönetimin...

SAĞ BEKE TRANSFER BEKLENİYOR
Martin Linnes ile henüz bir sözleşme imzalamayan sarı kırmızılılarda Mariano'nun da takımdan ayrılması yüksek ihtimal. Bu bakımdan Aslan ne olursa olsun yeni sezona yeni bir sağ bekle girmeyi planlıyor.

DONK, FERNANDO, SELÇUK İNAN...
Sezon sonu takımdan gönderilme ihtimali yüksek olan Donk'un yanı sıra Fernando ve Selçuk İnan'ın da ayrılma durumu mevcut... Aslan her ne olursa olsun orta saha mutlak suretle en az 2 takviye yapacak. (Fotomaç)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER