Galatasaray'da Diagne operasyonu!

Diagne'nin yeniden eski skorer günlerine dönmesi için Galatasaray'da seferberlik ilan edildi. Oyuncuların, Senegalli golcüyü ayağa kaldırması için özel çalışmalar yaptığı belirtildi.

Galatasaray'da Diagne operasyonu!

Galatasaray'da bugün takım arkadaşları Diagne'ye çalışacak. Devre arasında büyük umutlarla alınan ama istenen performansı sergileyemediği için eleştirilen Senegalli forvetin üzerindeki baskıyı atması için el ele veren tüm takım, bu konuyla ilgili kenetlendi.

Oyuncular, Diagne'nin moral bulup kendine gelmesi için bugün Antalyaspor karşısında ekstra çaba harcayacak. Hücum hattında Diagne'ye istediği pozisyonlar hazırlanacak ve bugüne kadar şikayet ettiği topla buluşamama sıkıntısı sona erecek. Sarı-kırmızılılarda teknik kadro da hafta boyunca Diagne'nin performansını yukarılara çekmek için çalışmalar yaptı. Kanat oyuncuları ile bu noktada özel antrenmanlar gerçekleştirildi ve Diagne'ye istediği pozisyonların hazırlanmasının önemi anlatıldı. Senegalli golcüye de takım arkadaşları ile daha çok vakit geçirmesi ve onlarla daha çok paylaşımda bulunması söylendi. Böylece Diagne'nin takım arkadaşları ile kaynaşması hedeflendi.

Sarı-kırmızılı teknik heyet, gol yollarında Diagne'nin ayağa kalkmasının takımı ayağa kaldıracağına inanıyor. (Milliyet)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER