Galatasaray'da görev dağılımı belli oldu! Futbol şubesiyle ilgili flaş karar...

Galatasaray Kulübü'nde 90'ıncı yönetimde görev dağılımı belli oldu.

Galatasaray'da görev dağılımı belli oldu! Futbol şubesiyle ilgili flaş karar...

Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elmas ile yönetim kurulu, dün Türk Telekom Stadı'nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Genel Kurul Divan Başkanı İrfan Aktar, törende ilk olarak Başkan Elmas'a mazbatasını verdi.Daha sonra yönetim kurulunun yanı sıra denetim, sicil ve disiplin kurulu üyeleri mazbatalarını aldı. Törenden sonra konuşan Başkan Elmas, "Seçim bitti, artık kimse rakip değil. Kimse kaybetmedi. Çok uzun ve zorlu bir süreç başlıyor. Hep birlikte Galatasaray'ı aydınlık bir geleceğe taşımak için mücadele edeceğiz. Birlikte başaracağız" dedi.

Galatasaray'da futboldan sorumlu yönetici olmayacak. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, direkt olarak Başkan Elmas'a bağlı olacak. Daha önce futboldan sorumlu yönetici olarak Işıtan Gün'ün ismi geçiyordu.

Mazbata alımından sonra görev dağılımı şöyle oldu:

Başkan: Burak Elmas İkinci Başkan: Ali Polat Bengiserp Başkan Yardımcısı: Rezan Epözdemir Başkan Yardımcısı: Bikem Kanık Genel Sekreter: Şükrü Köksal Ünlü Muhasip Üye: Burçak Emre Zorlu Yönetim Kurulu Sözcüsü: Mehmet Remzi Sanver. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER