Galatasaray'da iletişimin başına getirilen yeni isim resmen açıklandı! İlk kez göreve...

Galatasaray'da yeni bir görevlendirme gerçekleştirildi. Sarı-kırmızılı yönetimin bu kararı, kulüp tarihinde de bir ilk olma niteliği taşıyor. Galatasaray TV Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlayan Pınar Argun kulübün yeni iletişim koordinatörü oldu.

Galatasaray'da iletişimin başına getirilen yeni isim resmen açıklandı! İlk kez göreve...

Kısa süre önce Fatih Kuşçu'nun yerine Galatasaray TV Genel Yayın Yönetmeni olarak getirilen, eski Lig TV Galatasaray muhabiri Pınar Argun kulübün yeni iletişim koordinatörü oldu. Argun, kulüpte bu göreve getirilen ilk kadın oldu.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Pınar Argun, NTV, Show TV ve Lig TV’de çalıştı. 

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan resmi açıklama şu şekilde:

"11.02.2019 tarihi itibarı ile Galatasaray TV Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlayan Sayın Pınar Argun, kulübümüzde İletişim Koordinatörlüğü görevini de üstlenecektir.

Sayın Pınar Argun’a görevinde başarılar dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü"

PINAR ARGUN GÖREVE GELEN 7.İSİM OLDU

Galatasaray Kulübü, Pınar Argun’la birlikte yaklaşık bir yıl içinde iletişim departmanında değişikliğe gitmiş oldu. İskender Baydar’ın istifası sonrası iletişim departmanına önce Murat Bereket, ardından da Can Özbesler vekaleten baktı. Özbesler’in ardından bu göreve Mehmet Şenol getirildi ancak Şenol 1 hafta sonra istifa etti. Şenol’un ardından iletişim sorumlusu ve GSTV müdürlüğü görevini Evren Göz yürüttü. Göz’ün Haber Global’e geçmesinin ardından Galatasaray, Fatih Kuşçu ile anlaştı ancak Kuşçu da kalıcı olamadı ve geçen ay kulüple ilişiği kesildi. Pınar Argun son dönemde bu göreve gelen 7. isim oldu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 01:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER