Galatasaray'da koronavirüs raporu!

Galatasaray'da önce Abdurrahim Albayrak, ardından teknik direktör Fatih Terim'de koronavirüs görülmesinin ardından sağlık taramaları hız kazandı.

Galatasaray'da koronavirüs raporu!

Peki Sarı Kırmızılılarda neler oluyor? İşte gelişmeler...

MUSTAFA CENGİZ 'İN TESTİ "NEGATİF" ÇIKTI

MUSTAFA CENGİZ (Başkan): Başkan yardımcısı Yusuf Günay ile birlikte gittiği hastanedeki test sonucu belli oldu. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada "Başkanımız Mustafa Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılan covid19 testleri negatif çıkmıştır." ifadeleri kullanıldı.

YUSUF GÜNAY'IN DURUMU

YUSUF GÜNAY (Başkan Yardımcısı): Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın koronavirüs testlerinin negatif olarak sonuçlandığı öğrenildi.

FATİH TERİM TEDAVİ OLUYOR

FATİH TERİM (Teknik direktör): Ulus Liv Hospital’de gözetim altında. Öksürük şikayeti sürüyor, ateşi yok. İlaç tedavisi uygulanıyor. Fatih Terim, tedavi gördüğü hastaneden mesaj yolladı. Kendisine gönderilen mesajlara teşekkür eden Terim, "O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

ALBAYRAK KARANTİNADA

ABDURRAHİM ALBAYRAK (2. Başkan): Eşi Şükran Albayrak ile hastanede karantina altında. Tedavileri doktor gözetiminde sürüyor. Testi pozitif çıkan oğlu Hikmet Albayrak ise evinde gözetim altında tutuluyor. Abdurrahim Albayrak, sosyal medya paylaşımında sağlık durumunun iyiye gittiğini açıkladı.

SONUÇLAR BEKLENİYOR

KAAN KANÇAL (Başkan yardımcısı): Çeşitli şikayetleri nedeniyle teste girdi, sonuçları bekleniyor.

MAHMUT RECEVİK'İN DURUMU

MAHMUT RECEVİK (Yönetici): Evinde karantinada. İlaç tedavisine devam ediyor. Pozitif çıkan bir durum yok

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER