Galatasaray'da kritik toplantı! Neler konuşuldu?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in çağrısı üzerine Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda toplanan yönetim, başkanın son 1 haftadaki açıklamalarını masaya yatırdı.

Galatasaray'da kritik toplantı! Neler konuşuldu?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olağanüstü toplantı çağrısı yaparak tüm kurulları bugün  Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda topladı. 

Başkan Cengiz’in çağrısı üzerine saat 15.00'deki toplantıya yönetim, denetim, sicil, disiplin olmak üzere tüm kurullar ve idareciler katıldı. Toplantı yaklaşık 1 buçuk saat sürdü.

Pandemi kurallarına uygun olarak yapılan toplantıda Başkan Mustafa Cengiz'in hafta boyu yaptığı açıklamalar ve sonrasındaki gelişmeler masadaydı.

TOPLANTI SONRASI AÇIKLAMA YAPILMADI, CENGİZ HAFTA İÇİ KONUŞACAK

Koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle stat çevresinin sakin olduğu gözlendi. Toplantıya ilişkin bir açıklama yapılmadı. Ancak Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in hafta içerisinde basın açıklaması yapacağı öğrenildi.

Stattan ilk olarak Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın araçlarıyla ayrıldığı görüldü.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz de ikiliden yaklaşık 5 dakika sonra toplantının gerçekleştirildiği Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'ndan ayrıldı.

a

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2021, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER