Galatasaray'da Okan Buruk gün sayıyor!

11 Haziran’da başkanlık için yarışacak olan Özbek ve Hamamcıoğlu’nun tercihini Türk teknik adamdan yana kullanacağı ve ilk hedefin Okan Buruk olacağı konuşuluyor. 47 yaşındaki hoca da yuvaya dönmek için adeta can atıyor.

Galatasaray'da Okan Buruk gün sayıyor!

Sezonun tamamlanmasının ardından Galatasaray 'da herkes 11 Haziran'daki seçimi beklemeye başladı. Listelerini sunan Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu olağanüstü genel kurulda Sarı- Kırmızılı kulübün yeni başkanı olmak için yarışacak. Galatasaray camiasında seçimin sonucu kadar merak edilen bir başka konusu ise yeni teknik direktörün kim olacağı. Alınan bilgilere göre hem Özbek hem de Hamamcıoğlu yerli teknik adam üzerinde duruyor.

Bunun ilk nedeni, kulübün içinde bulunduğu ekonomik durum. İkinci neden ise seçim tarihi ve yeni sezon hazırlıklarının tahmini başlangıç süresi arasında yaklaşık 3 hafta olması. İki başkan adayı bu iki sebepten dolayı takımı yeni sezonda yerli bir hocaya emanet etmeyi düşünüyor.

Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu'nun aklındaki ilk isim Okan Buruk. Son olarak Başakşehir'de görev yapan ve şampiyonluğa imza atan genç teknik adam ayrıca Galatasaray camiasını ve Florya'yı çok yakından bilen bir isim. (Takvim)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER