Galatasaray'da "Yeni Onyekuru" aranıyor!

Galatasaray'da Fatih Terim, ''Yeni Onyekuru'' talimatı erdi. Adaylar ise; Jordon Ibe, Samuel Kalu ve Emmanuel Denis olarak belirlendi.

Galatasaray'da "Yeni Onyekuru" aranıyor!

Çalıştırdığı her takımda Hasan Şaş gibi, Bruma gibi, Rodriges gibi, Onyekuru gibi hızlı kanat oyuncularına şans veren Fatih Terim, bu sezon Babel, Feghouli, Yunus, Jimmy Durmaz ve Emre Mor’la farklı özelliklere sahip oyuncularla lige başladı.

Herkesin Falcao’yu beklediği ortamda Terim’in ayrıca bir de hızlı kanat oyuncusu istediği, Abdurrahim Albayrak’ın bir yandan da bu tarz kanat oyuncusu için şartları zorladığı bildirildi.

Bir süredir Jordon Ibe için Bournemouth ile görüşme halinde olan sarı-kırmızılıların Bordeaux’tan Samuel Kalu ve Club Brugge’dan Emmanuel Denis için de görüşmeler gerçekleştirdiği öğrenildi. (Fotospor)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Kahriman
Ahmet Kahriman - 8 ay Önce

İmparator Fatih Terim hiçbir zaman altyapıdan hızlı süratlı bir oyuncu A takıma alıpda 11 oyuncusu olarak yetiştirme. Hele hele bir forvet, santrfor yetiştirmez.o sadece defans oyuncusu alır, oynatır.o yaş aralığı 29..34 olan oyuncu gurubunu oynatır. Alt yapıdan çocukları eğitip geliştirip oynatmaz. Yunus, Atalay ve diğerleri kaybolup gidecekler. 1996 dan bugüne kadar görev yaptığı, 11 senede 20 genci ilk 11 e monte etseydi, GS. Nin bugün en az 100 milyon doları kasada kalırdı. Ama maalesef kimse cesaret etmiyor. Yapılacak şey aslında çok basit, sadece taraftara diycekki, biz gelecek 10 yılın takımını oluşturacağız, kimse bizden 3 yıl şampiyonluk beklemesin.

SIRADAKİ HABER