Galatasaray'dan 3'lü plan: 55 milyon euro!

İtalya'nın köklü ekiplerinden İnter, Nelsson'u, İngiliz devi Manchester United ise Marcao'yu istiyor. Fransa'dan Lille ve Marsilya da Mustafa Muhammed'in peşine düştü.

Galatasaray'dan 3'lü plan: 55 milyon euro!

G.SARAY'IN 3'LÜ PLANI: 55 MİLYON EURO

İtalya'nın köklü ekiplerinden İnter, Nelsson'u, İngiliz devi Manchester United ise Marcao'yu istiyor. Fransa'dan Lille ve Marsilya da Mustafa Muhammed'in peşine düştü.

KISA SÜREDE VAZGEÇİLMEZ OLDU

Fanatik'ten Metin Karabaş'ın haberine göre; 2018-2019 transfer döneminde Portekiz Ligi ekiplerinden Chaves'ten 4 milyon Euro karşılığında transfer edilen Marcao, kısa sürede savunmanın vazgeçilmezi oldu.

NELSSON'UN UYUMU ÖN PLANDA

Brezilyalı'nın savunmadaki partneri Victor Nelsson da yaz transfer döneminde takıma katılırken, Marcao ile yakaladığı uyumla ön plana çıktı.

DEVLERİN İLGİSİNİ ÇEKTİ

İki futbolcu, özellikle UEFA Avrupa Ligi'nde, Galatasaray 'ın; Marsilya, Lazio ve Lokomotiv Moskova'nın yer aldığı gruptan lider çıkmasında büyük pay sahibi oldu. Hâl böyle olunca Marcao ve Nelsson'un gösterdiği bu performans, Avrupa devlerinin de ilgisini çekti.

MARCAO = 20 MİLYON EURO

İngiliz devi Manchester United'ın, Marcao'yu takibe aldığı öğrenildi. Galatasaray Yönetimi'nin, 25 yaşındaki futbolcu için 20 milyon Euro ve sonraki satıştan pay talep etmesi bekleniyor.

NELSSON = 25 MİLYON EURO

Marcao'nun partneri Nelsson için de İtalya'nın köklü kulüplerinden İnter devreye girdi. Cim Bom, Danimarkalı'yı tek bir şartla satmaya sıcak bakıyor. O da Nelsson'un, 25 milyon Euro'luk serbest kalma maddesinin ödenmesi.

FRANSIZLAR, MUHAMMED'İ TAKİP EDİYOR

Bir diğer tarafta da geçtiğimiz günlerde Mısır kulübü Zamalek'ten 4 milyon Dolar karşılığında bonservisi alınan Mustafa Muhammed'i, Fransızlar takip ediyor. Lille ve Marsilya, 24 yaşındaki golcü için devreye girdi.

MUSTAFA = 10 MİLYON EURO

Aslan'ın, Muhammed için belirlediği bonservis bedeli ise 10 milyon Euro.

3 OYUNCU TOPLAM 55 MİLYON EURO

Sezonun ikinci yarısında Avrupa'da yoluna devam edecek olan Cim Bom, üç oyuncusunu satılması halinde toplamda en az 55 milyon Euro'luk bir geliri kasasına koymayı hedefliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER