Galatasaray'dan dev transfer operasyonu! Benfica'ya hücum...

Galatasaray'da transfer hız kazandı. Sarı Kırmızılılar Benfica'dan Gedson Fernandes ve Florentino Luis'in kiralanması için görüşmelerini sürdürüyor.

Galatasaray'dan dev transfer operasyonu! Benfica'ya hücum...

Benfica'da Sportif direktör Rui Costa ile yakın ilişkileri bulunan Fatih Terim, PSV maçının öncesinde orta saha için dev planlar yapıyor.

TRANSFER ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

Galatasaray'da Fatih Terim, Burak Elmas'ın başkan seçilmesinin ardından Florya'ya geri döndü ve takımın başında yer aldı. Fatih Terim'in yeniden Florya'ya geri dönmesiyle transfer çalışmaları da hız kazandı. Tecrübeli teknik adamın hazırladığı transfer listesi doğrultusunda yönetim çalışmalarına hız verdi. İç transferde Emre Akbaba ile sözleşme yenilemeye hazırlanan Sarı Kırmızılılarda dış transferde hareketli saatler yaşanıyor.

GÜNDEMDEKİ İSİM FLORENTINO LUIS

Galatasaray, geçtiğimiz sezonu Monaco'da kiralık olarak geçiren Florentino Luis için Benfica ile görüşmelerini sürdürüyor. Sarı Kırmızılılar, 21 yaşındaki Portekizli orta saha Florentino'yu satın alma opsiyonu ile kiralamak istiyor.

GEDSON'LA BİRLİKTE DÜŞÜNÜLÜYOR

Benfica'da genç yaşta forma giyen ve geleceğin büyük yıldızları arasında gösterilen Portekizli ön libero için tüm şartların zorlanacağı iddia edildi. Portekiz basını Galatasaray'ın Florentino Luis'in dışında Gedson Fernandes'i de almak istediğini aktardı.

GALATASARAY TEKLİFİNİ İLETTİ

İki kulüp arasında yapılan görüşmelerde Benfica'nın her iki oyuncu için zorunlu satın alma opsiyonunu istediği iddia edildi. Galatasaray'ın iki oyuncuyu da satın alma opsiyonlu kiralamak istediği aktarıldı.

FLORENTINO LUIS'İN PERFORNANSI

Geçtiğimiz sezonu Monaco'da kiralık geçiren 21 yaşındaki orta saha Fransa'da çıktığı 11 maçta gol veya asist üretemedi. (Milliyet)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER