Galatasaray'dan Diagne transferinde dev bir adım daha!

Sabah ve Fotomaç Gazetesi muhabiri Savaş Çorlu da A Spor'da katıldığı canlı yayında, Galatasaray'ın Diagne transferi için 10 milyon euroluk ödeme emrini bankaya verdiğini ve 2.8 milyon euroluk diğer ödemeyi de taksitler halinde Paşa'ya ödeneceğini ifade etti.

Galatasaray'dan Diagne transferinde dev bir adım daha!

Galatasray'da Diagne'nin transferi konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor! Kasımpaşa ile transfer için görüşmelerde bulunan Galatasaray, Paşa'nın talep ettiği 15 milyon euroluk bonservis bedelini 12.8 milyon euroya kadar indiren sarı-kırmızılı yönetim Diagne'nin transferini bugün açıklayacak.

Sabah ve Fotomaç Gazetesi muhabiri Savaş Çorlu da ASpor'da katıldığı canlı yayında, Galatasaray'ın Diagne transferi için 10 milyon euroluk ödeme emrini bankaya verdiğini ve 2.8 milyon euroluk diğer ödemeyi de taksitler halinde Paşa'ya ödeneceğini ifade etti.

Canlı yayında Galatasaray'ın bankaya verdiği ödeme emrinin fotoğrafını paylaşan Çorlu, "Bir bankadan mesaj geldi. Galatasaray, Kasımpaşa'nın hesabına şu anda 10 milyon € aktarıyor. 2.8 milyon € da var ama o peşin değil" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER