Galatasaray'dan Fikret Orman'a soğuk duş!

Fikret Orman yeniden 17 kulübün oyu ile yeniden Kulüpler Birliği Başkanlığı'na seçilirken, red oyu veren tek kulüp Galatasaray oldu.

Galatasaray'dan Fikret Orman'a soğuk duş!

Kulüpler Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Fikret Orman'a, toplantıda Galatasaray kulübünün tepki koyduğu ortaya çıktı. 

Galatasaray kulübünü temsilen Başkan Yardımcısı Yusuf Günay zirveye katılırken, 17 kulübün oyu ile göreve yeniden seçilen Fikret Orman'a karşı sarı kırmızılılar red oyu veren tek kulüp oldu. 
Geçtiğimiz yıl Galatasaray'a karşı yayınlanan ve tartışma yaratan bildiri nedeniyle red oyu veren sarı kırmızılı kulübün Başkan Yardımcısı Yusuf Günay toplantıda bu konuya değindi. "O BİLDİRİ KALDIRILMADIĞI SÜRECE SİZE DESTEK VERMEYECEĞİZ"

Yusuf Günay'ın, Fikret Orman'a “ Galatasaray'a karşı yayınlanan o bildiriyi kaldırın” talebinde bulunduğu ifade edildi.  Orman'ın ‘ Kaldıramayız' yanıtı üzerine Yusuf Günay'ın “ O bildiri kaldırılmadığı müddetçe bizde size destek vermeyeceğiz. 18 üyenin, kulübün menfaatlerini savunmak için kurulmuş bir birlik bir üyesine karşı nasıl bildiri yayınlar ki! Burada Galatasaray değil Başka bir kulüpte olsa bu yanlıştır” diyerek red oyu kullandı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER