Galatasaray'dan flaş transfer hamlesi! Şener'den sonra...

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da, Fernando ve Ndiaye'nin gidişiyle orta alanda büyük bir boşluk oluştu. Bu bölge için daha önce Mehmet Topal, Seri ve Banega isimlerinde yoğunlaşan Galatasaray'da, sürpriz bir transfer gündeme geldi...

Galatasaray'dan flaş transfer hamlesi! Şener'den sonra...

Galatasaray'da transferdeki sessizlik taraftarı düşündürüyor... Transfer sezonuna hızlı başlayan Galatasaray, Babel, Şener, Ozornwafor, Adem Büyük ve Jimmy Durmaz ile imzaladı. Galatasaray bu isimlerin yanında geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Luyindama'yı da 6 milyon Euro bedelle kadrosuna kattı. Bonservisle transfer yapabilmek için Diagne'nin satışını bekleyen Galatasaray umduğunu bulamadı.

Fernando'yu 4.5 milyon Euro bedelle Sevilla'ya gönderen Aslan, burdan gelen parayla Luyindama transferindeki açığı kapattı. Brezilyalı yıldızın ve Ndiaye'nin ayrılmasıyla orta sahasında büyük bir boşluk oluşan Galatasaray, bu bölgeye en az iki transfer yapmak istiyor.

Sevilla'dan Banega ve Fulham'dan Seri transferlerine yoğunlaşan Galatasaray'dan sürpriz bir hamle geldi. Brezilya gazetesi Globo Esporte, Cim-Bom'un Al Ahli'den Josef de Souza'yı resmen istediğini yazdı.

Suudi Arabistan ekibinin yüksek bonservis istemesi nedeniyle Galatasaray'ın satın alma opsiyonuyla kiralama formülüne döndüğü kaydedildi. Al Ahli'nin ekonomik sıkıntıda olduğu için Josef'i kiralama formülüne sıcak bakabileceği belirtildi.

30 yaşındaki Josef'in de Türkiye'ye gelmek istediğine dikkat çekildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER