Galatasaray'dan Grillitsch'e son teklif, net cevap!

Galatasaray, Florian Grillitsch için son teklifini yaptı ve oyuncuya bundan sonra kesinlikle fiyat artırılmayacağı bilgisi iletildi. Yanıt bekleniyor.

Galatasaray'dan Grillitsch'e son teklif, net cevap!

Hoffenheim ile sözleşmesini uzatmayan ve boşa çıkan Avusturyalı ön libero Grillitsch için bir süredir Galatasaray devredeydi. Ancak sonrasında araya yurt dışından farklı takımlar girdi.

Galatasaray, 26 yaşındaki futbolcuya 1.5 milyon euro imza parası ve senelik 2 milyon 750 bin euroluk son bir teklifte bulundu. Sonrasında ise oyuncuya bu rakamın kesinlikle üstüne çıkılmayacağı bilgisi iletildi.

Yani top artık tamamen tecrübeli ön liberoda. Kabul ederse gelecek, etmezse gelmeyecek. Sarı-Kırmızılı takımda transfer çalışmaları da sürüyor. Grillitsch'e cevap vermesi için 48 saat süre tanındı. Ondan gelecek yanıta göre alternatiflere bakılacak.

Önümüzdeki sezon planlamasında en büyük önemi orta sahaya veren Galatasaray, geçen yılki problemleri yaşamak istemiyor. Sarı-Kırmızılılar açısından orta alan kurgusu hayati önem taşıyor.

Taylan ve Berkan'ın performansından memnun kalmayan yönetim, bu iki futbolcuyu rotasyonda kullanacak. Teklif gelmesi halinde ise kolaylık gösterilecek. (Akşam)

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2022, 23:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER