Galatasaray'dan Mostafa Mohamed kararı! Karagümrük maçı öncesi...

Mustafa Muhammed'in geleceğinin belirsiz olmasından dolayı mutsuz olduğu iddia ediliyordu. Yönetim, deneyimli yıldızın bonservisini almaya karar verdi.

Galatasaray'dan Mostafa Mohamed kararı! Karagümrük maçı öncesi...

GALATASARAY GELECEK KAYGISINI ÇÖZECEK

Galatasaray'a imza attıktan sonra müthiş bir performans gösteren ve attığı gollerle adından söz ettiren Mustafa Muhammed, büyük bir düşüş yaşamıştı. Geçen sezonun sonunda başlayan ve bu sezonun başında da devam eden formsuz dönemin en büyük sebebi ise Mısırlı yıldızın gelecek kaygısı olduğu iddia edilmişti.

YÖNETİMDEN SON KARAR

Galatasaray'da kiralık oynayan Mustafa Muhammed'in bonservisinin alınıp alınmayacağı tartışılıyordu. Yönetim, son kararını verdi.

12. TRANSFER OLACAK

Sezon başında 11 oyuncuyu kadrosuna katan Galatasaray'ın 12. transferi belli oldu: Mustafa Muhammed...

OCAK AYINDA KULLANILACAK

Sarı-kırmızılı kulüp, Zamalek'ten kiraladığı Muhammed'in sözleşmesindeki satın alma opsiyonunu ocak ayında kullanmaya karar verdi.

4 MİLYON DOLAR ÖDENECEK!

Mısır kulübüne 1 ay içinde yazılı bildirim yapılacak ve sezon sonuna kadar 4 milyon dolar ödenerek Mısırlı forvetin bonservisi alınacak.

FLORYA'DA KARAR ÇIKTI

Başkan Burak Elmas ile teknik direktör Fatih Terim'in geçtiğimiz günlerde Florya'da yaptığı toplantıda transfer kararı çıkınca harekete geçildi.

"OPSİYONU KULLANACAĞIZ"

Zamalek ile yapılan anlaşmaya göre ocak ayında Mısır ekibine, "Opsiyonu kullanacağız" bilgisi verilecek ve ödeme yaz transfer dönemi açılınca yapılacak.

"ALIYORUZ, RAHAT OL"

Karagümrük maçı öncesinde 23 yaşındaki oyuncuya bu bilgi verilirken, "Bonservisini alıyoruz. Rahat ol" denildi.

EKSTRA MOTİVASYON

Ekstra motivasyon ile Karagümrük maçına çıkan Mustafa beraberlik golünü attı, 50 metre geriye koşup Pesic'in golüne engel oldu. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER