Galatasaray'dan yeni stoper hamlesi!

Savunma hattına takviye düşünen Galatasaray'da girişimler sıklaştırıldı. Sarı kırmızılılar son olarak bonservisi Ajax'ta olan Lisandro Magallan için temaslara başladığı öğrenildi. Bu transferde Okan Buruk bizzat oyuncuyla kendisi görüştü.

Galatasaray'dan yeni stoper hamlesi!

OKAN BURUK GÖRÜŞTÜ

Sarı-kırmızılı yöneticiler Ajax'la temasa geçerken, Okan Buruk da transfer için devreye girdi. Buruk görüntülü olarak konuştuğu 28 yaşındaki futbolcuya Galatasaray'da görmek istediğini söyledi.

MAGALLAN TEKLİFE SICAK

Okan Buruk özellikle Magallan sert futbol yapısı ve geriden pas kurma özelliğini çok beğeniyor. Geçen sezon Anderlecht'te kiralık oynayan Magallan, Cimbom'un teklifine sıcak bakıyor.

YÖNETİM GENİŞ ROTASYON İSTİYOR

Savunma hattında Nelsson ve Abdülkerim'i zorlayacak bir isim arayan yönetim Magallan da karar kıldı. Özellikle alternatifli bir kadro kurmak isteyen sarı-kırmızılılarda bu bölgede geniş rotasyon isteniyor.

LISANDRO MAGALLAN KİMDİR?

27 Eylül 1993 doğumlu oyuncu 27 yaşında. 30 Haziran 2023 yılına kadar Ajax ile sözleşmesi bulunan Magallan sağ stoperde görev alıyor. Magallan bu sezon Hollanda ekibinde sadece 20 dakika görev alabildi. 27 yaşındaki futbolcu geçen sezon Belçika ekibi Anderlecht'te kiralık olarak görev aldı. Magallan'ın güncel piyasa değeri 2.5 milyon Euro. Galatasaray Magallan'dan istediği sonucu alamazsa başka alternatifleri yönelecek. Okan Buruk özellikle savunma takviyesinin bir an önce yapılmasını istiyor. Bu nedenle Okan Buruk, Magallan transferinde ısrarcı... (Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER