Galatasaray Düşünce Derneği, 22. şampiyonluğu kutladı!

Galatasaray'ın 22. Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası şampiyonluğu Galatasaray Düşünce Derneği tarafından düzenlenen geceyle kutlandı.

Galatasaray Düşünce Derneği, 22. şampiyonluğu kutladı!

Şampiyonluk kutlamasına Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu katıldı.

Geceye katılanlar 22. Lig ve Türkiye Kupası ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Galatasaray Başkan Yardımcı Yusuf Günay, Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ve Galatasaray Düşünce Derneği Başkanı Prof. Dr. Teoman Kadıoğlu Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, “Bu akşam ev sahibi Galatasaray Düşünce Derneği. Teoman beye teşekkür ediyoruz. Güzel bir organizasyon olmuş, nezih bir ortam var. Yurdun dört bir yanında hatta dünyanın pek çok ülkesinde bütün Galatasaraylı taraftarlarımız şampiyonluğu doyasıya kutluyor. Gurur duyuyoruz, çok güzel bir ortam var. Alıştık bunlara. Devamı da gelecek inşallah. Bundan sonra çok daha güçlü bir Galatasaray olarak hem Türkiye’de hem Avrupa’da güzel günler bizi bekliyor.” ifadelerini kullandı.

Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ise “Yine o güzel kutlamalardan bir tanesine katılıyoruz. Alışkanlık yaptı bize diyeceğim ama hoş bir alışkanlık. Ben bu vesile ile bu şampiyonlukta, kupayı almamızda emeği geçen tüm paydaşlarımıza, Yönetim Kurulumuza, teknik heyetimize, sporcularımıza, bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray Düşünce Derneği’nin organize ettiği bu hoş gecede onlarla birlikte olmak memnuniyet verici. Herkese iyi yazlar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Galatasaray Düşünce Derneği Başkanı Prof. Dr. Teoman Kadıoğlu da su ifadeleri kullandı:

“Galatasaray Düşünce Derneği olarak Galatasaray’ımızın mutlu, şampiyonlukla biten sezon sonunda bir sosyal toplantı yapmak istemiştik. Ramazan ayına geldiğinden dolayı bu geceye nasip oldu. Galatasaray büyük bir camia. Aynı anda birçok yerde kutlaması var. Almanya’da, Antalya’da, Türkiye’nin başka şehirlerinde. Biz de bu gece kendi derneğimizdeki arkadaşlarımızla burada birlikteyiz. Başkan yardımcımız Yusuf Bey teşrif ettiler. Kupalarımız burada bizimle beraber. Alıştık esasında şampiyonluklara. Bu benim bile gördüğüm kaçıncı şampiyonluk. Böyle de devam etmeyi umuyoruz.” (Galatasaray.org)

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER