Galatasaray erken seçime gidecek mi? İşte yönetimin düşüncesi...

Galatasaray'da Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Sarı kırmızılı üyeler, kürsüde çarpıcı açıklamalar yaparken, Sedat Doğan'ın sözleri dikkat çekti.

Galatasaray erken seçime gidecek mi? İşte yönetimin düşüncesi...

Galatasaray Kulübünde önceki gün gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısında eski yönetici Sedat Doğan, yönetimi erken seçime davet edip 1 hafta içinde bu kararı almaları gerektiğini belirtmişti.

Sedat Doğan'ın bu sözleri üzerine gözler Başkan Mustafa Cengiz ve yönetime çevrildi.

GÜNDEMDE ERKEN SEÇİM YOK

Görev sürelerinin bitimine 1.5 yıl olan Galatasaray yönetiminin ise erken seçime gitmek gibi bir düşüncesinin olmadığı ifade edildi. Ne başkan Mustafa Cengiz, ne de yönetimin erken seçim kararı almayı düşünmediği öğrenildi.
 
"Fatih Terim Hocamız dünya çapında bir isim. Biz, hocamızın değerini çok iyi biliyoruz. Futbolcuların da onun değerini kavrayarak sahada ölümüne mücadele etmelerini istiyoruz. Bir bardak suda nasıl fırtına kopartıldığını, belli şer cephelerinin. nasıl saldırdığını, gerek yönetimimize gerek hocamıza şaşkınlıkla izledik. Lağım farelerinin, şer cephelerinin Galatasaray'a nasıl saldırdıklarını görüyoruz. Fatih Terim ile asla bir derdimiz olamaz, o bizim onurumuzdur." (Futbol Arena)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER