Galatasaray, Fenerbahçe'deki genç yıldızın transferi için PSG ile kapışıyor!

Fenerbahçe'nin gelecekte büyük bir yıldız olmasını beklediği Ömer Faruk Beyaz'a, Galatasaray ve PSG talip oldu.

Galatasaray, Fenerbahçe'deki genç yıldızın transferi için PSG ile kapışıyor!

Geçen sezon 2.5 milyon Euro’ya alınan ama tek bir maçta bile denenmeden Belçika 2. Ligi’nden Westerlo’ya kiralanan Berke Özer’den sonra, Manchester City’nin 5 milyon Euro verdiği Oğuz Kaan, Vedat Muriqi’nin bonservisine karşılık bedelsiz olarak kiralandı. Yine Damien Comolli’nin sözleşme imzaladığı gençler Çaykur Rizespor’a verildi. Bazılarının da Deniz Türüç için Kayserispor’a gönderilmesi konuşuluyor.

Tüm bu ayrılıklar ve geçen sezon U-21’den, U-14’e kadar tüm alt yapı takımlarının başarısız olması, alt yapıda geleceği olan tüm oyuncuları çok rahatsız etti. David Badia’nın ayrılmasından, alt yapıya internet üzerinden ilanla hoca aranması yüzünden pek çok genç futbolcunun ailesi arayışlara yöneldi.

Üst yapıdan sonra Xavi Simons’u alarak alt yapı için ilk hamlesini yapan PSG’nin Fenerbahçe’nin geleceği olarak konuşulan Ömer Faruk’un ailesini ikna etmek için çalışmalar yaptığı iddia edildi. Ayrıca Galatasaraylı bazı isimlerin yine Ömer Faruk’un ailesiyle konuşarak, ''Fenerbahçe para verdiği gençleri bile oynatmıyor. Alt yapının hocası bile yok. Ömer Faruk kalırsa silinip gider, Fatih hoca kendisine hayran'' diyerek ikna etmeye çalışıyor. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 13:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet kahraman
Ahmet kahraman - 11 ay Önce

Fatih Terim yıllardır kaç tane genci oynatmış ilk 11.de.grçrn sezon yunusu 2 ci devrede hiç oynatmadı, sezonbaşı yalandan kampa götürür ondan sonrası koca bir hiç. Elin gavuru 17,18 yaşındaki gençlerini A milli takımlarında oynatıyor, fatih terim daha lig maçının birinde dahi şöyle 3,5 gençi 11 de oynatmadı. Çocukları şöyle 6,,7maç üst üste 11 90 dk. Oynasın, kendilerine güven gelsin. Ama yok 29 geçmiş 34 ne gelmiş yabancıları getir 2,,3 hatta 4,,5 milyon avro ver sonrada emekli olup gitsinler. Vedat murıge 4 milyon verip almadınız, üstelik 24 yaşında, şimdide 34 lük Falcao un peşindesiniz yıllık 6,,7 milyon veriyorsunuz, yazıklar olsun size. Şöyle yaş ortalaması 23,,24 olan gencecik bir takım kurupda gelecek İcin bireyler yapmıyorsunuz, çagneye, mitrogluna nasıl o paraları verip alırsınız yazık değilmi, şimdide elden çıkarmaya çalışın, hangi keriz bunları alır.

SIRADAKİ HABER