"Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş beni istedi"

Kayserispor'un eski kalecisi Ali Ahamada, Türkiye'de forma giydiği dönemde Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin kendisini istediğini söyledi.

"Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş beni istedi"

Bir dönem Türkiye'de Kayserispor forması giyen Ali Ahamada, Fransız basınında Foot Mercato'ya verdiği röportajda Türkiye'deki günlerinden bahsetti. 

'Türkiye'ye gittiğine pişman mısın?' sorusuna yanıt veren Ahamada; "Hayır. Tek sorun istikrarsızlıktı. Yaşam şartları, antrenmanlar ve taraftarla ilişki oldukça güzeldi. Türkler futbolu herkesten farklı yaşıyor. Bu gerçekten çok güzel. Ancak kulüplerin dengesizliği hepsini biraz yok ediyor. Yine de Türk insanının futbola bakışını seviyorum. 

"TÜRK TARAFTARLAR ÇOK SİGARA İÇİYOR"

Türk taraftarların çok fanatik olduğunu söyleyen Ali Ahamada, "Türkler çok sigara içiyor. Tribünlerde, antrenmanlarda. Buna gerçekten çok şaşırıyordum. Her yer duman altı oluyordu. Fransa'da böyle bir şey yok." dedi. 

"GALATASARAY, BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE BENİ İSTEDİ"

Kayserispor'da forma giydiği dönemde Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin kendisini istediğini söyleyen Ahamada, "Türkiye'de oynarken Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş beni transfer etmek istemişlerdi. Ancak o dönem kulüp başkanı beni göndermek istemedi." diye konuştu.   (Futbolarena)

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 01:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER