Galatasaray geleceğin yıldızlarını Mülheim'de buldu!

Galatasaray, Almanya’daki bir gençler turnuvasında futbolcu izledi; Juventus, ve Lokomotiv gibi kulüplere nazaran transferde elinin daha güçlü olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray geleceğin yıldızlarını Mülheim'de buldu!

Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak adına transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, daha ilerisi için de kadrosunu güçlendirmenin hesaplarını yapıyor. Sarı-kırmızılıların bu bağlamda Almanya’da genç oyuncu baktıkları ortaya çıktı.

Gençler turnuvasına devler akın etti

Alman basınında yer alan haberlere göre Mülheim bölgesinin kulüplerinden genç takımlarının katıldığı bir futbol turnuvası organize edildi. Bazı önemli kulüplerin temsilcilerinin burada futbolcu izlediği belirtilirken bu kulüpler, Juventus, Glasgow, Lokomotiv Moskova ve Galatasaray olarak zikredildi.

‘Bayern’den sonra sıra Galatasaray’da’

Mülheim ekiplerinin altyapısından geçen sene Bayern Münih’in oyuncu aldığı hatırlatılırken, “Bu kez sırada Galatasaray” ifadesi kullanıldı. Türk ailesi olan futbolcu sayısının fazla olması ve Cim Bom’un bunlarla yakın diyalog kurabilme avantajlarından dolayı Galatasaray’ın diğer kulüplere nazaran transferde elinin daha güçlü olduğu değerlendirmesi yapıldı. (Milliyet)

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 02:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER