Galatasaray'ı kurtardı ve gol sonrası o hareketi yaptı!

Galatasaray, liderlik yarışı adına Antalya'da kritik bir maça çıktı. Cimbom, deplasmanda Akdeniz temsilcisini 1-0 devirdi. Golün mimarı Mostafa Mohamed oldu. Mısır'lı yıldız, corona virüsünü atlatmasının ardından takımını kurtardı.

Galatasaray'ı kurtardı ve gol sonrası o hareketi yaptı!

Koronavirüsünden (corona virüsü) dolayı takımla birlikte Antalya kampına katılmayan Mostafa Mohamed, 10 günlük süresini doldurdu ve negatif çıkınca arkadaşlarına dahil oldu.

Karantinada bulunması nedeniyle Antalya'ya götürülmeyen Mısırlı futbolcu, Cumartesi sabahı üçüncü kez testten geçti ve sonucunun negatif olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine gerekli hazırlıkları yapan sarı-kırmızılılar, tarifeli uçakla Mostafa Mohamed'i kente getirdi.

Milliyet'in haberine göre; TFF ve Sağlık Bakanlığı yönergeleri doğrultusunda takıma katıldığı dile getirilen sarı-kırmızılı oyuncunun karantina sürecinde de kişisel çalışmalarına devam ettiği belirtildi. Buna rağmen teknik direktör Fatih Terim, Mostafa Mohamed'i ilk 11'de oynatmak yerine yedekte bırakmayı tercih etti.

BEBEK SEVİNCİ

Mısırlı futbolcu oynamayı çok istediği halde Terim, fiziksel olarak sıkıntı yaşayabileceğini düşünerek, ancak ikinci yarıda oyuna aldı. Süper Lig kariyerindeki 6. golüne kavuşan Mostafa, elini ağzına götürüp ve emzik şeklinde yaparak golü, üç aylık bebeğine adadı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER