Galatasaray'ı neden alkışlamadılar? Hakan Keleş açıkladı!

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ı neden alkışlamadılar? Hakan Keleş açıkladı!

ALNIMIZIN AKIYLA BU İŞTEN ÇIKTIK

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Hakan Keleş ise maç sonu değerlendirmesinde, "Hayırlısıyla bir sezonu bitirdik. Kazasız belasız. Şampiyon olan Galatasaray'ı kutluyorum. Küme düşenlere de geçmiş olsun. Taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyorduk. 41 puan yaptık. Orta sıralara yaklaştık. Bizim için iyi oldu, taraftarımıza bir armağan oldu bu. Genele gelecek olursak, ilk yarı iyi bir çıkışımız vardı. İkinci yarı biraz sakatlıklar. cezalılar, bazı aksilikler, şanssızlıklarla biraz zor maçlar çıkarttık. Sonuçta iyi bir yerde bitirdiğimizi düşünüyorum. Tabii ki Avrupa kupalarını kovalayabilirdik ama kısmet, kadro biraz yetersizdi, sıkıntılar çektik. Ama alnımızın akıyla bu işten çıktığımızı düşünüyorum. Bu galibiyet de bize büyük bir moral oldu. Önümüze bakacağız artık" dedi.

"BAŞKANIMIZ NE DERSE O OLUR"

Keleş, Süper Lig'de ilk kez görev yaptığının hatırlatılması üzerine, "Benim için bir tecrübe oldu. Hatalar tabii ki yapmış olabilirim. Bunlardan ders çıkarıp daha iyi olmaya çalışacağım" ifadelerini kullandı.

Hakan Keleş, kalıp kalmayacağı sorusu üzerine de, "Ben zaten ekibin içerisindeydim. Başkanımız bana şans verdi, ben de iyi değerlendirdim. Mahcup etmediğimi düşünüyorum. Göreve gelirken söylemiştim, başkanımız ne derse o olur. Onu düşünceleri bizim için çok önemli. Bakalım, görüşeceğiz, o ne derse olur zaten" diye konuştu.

Şampiyon Galatasaray'ı alkışlamamaları sorusu üzerine de, "Biz o konuyu zaten futbolculara bıraktık, onlar da rakip tam takım halinde değiller, eksikler diye belki yapmadılar ya da unuttular, maçın heyecanından olabilir" dedi. (DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER