Galatasaray için varsa yoksa Helinho!..

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Helinho'nun transferini çok istiyor. Terim, Helinho'nun alınması durumunda Galatasaray tarihinin en yüksek bonservis bedeliyle takımdan ayrılacağını düşünüyor.

Galatasaray için varsa yoksa Helinho!..

Gelecek sezon mutlak üst düzey bir 10 numara ile oynamak isteyen Fatih Terim için varsa yoksa Helinho

Bruma’yı keşfeden ama yeteri kadar parlatma şansı bulamadan Galatasaray’dan ayrılan Terim, kiralık Onyekuru’dan ise sezonun yıldızını çıkardı. Şimdi kalmasını istiyor ama ortada uçuk rakamlar dolanıyor.

Bu yüzden Terim, Helinho’yu, bonservisiyle alarak parlatıp, Galatasaray tarihinin en yüksek bonservisine satmayı planlıyor. Her fırsatta kalsa Bruma’dan en az 30-40 milyon Euro kazanacağını iddia eden Terim, Helinho için benzeri planlar yapıyor. 

HELINHO İÇİN İLK AÇIKLAMA! “CİDDİ DUYUMLAR ALIYORUZ”

Helinho’nun adının Galatasaray ile anılması Brezilya’da da gündem maddesi oldu… Sao Paulo taraftarları bilgi almak için Globo Esporte’nin Twitter adresini soru yağmuruna tuttu. Cevap ise gazetenin Sao Paulo muhabiri Eduardo Rodrigues’ten geldi. Rodrigues, “biz de ciddi şekilde bu duyumlar alıyoruz. Ama ciddi bir girişim olmadığını teyit edebilirim” cevabını verdi. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 05:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER