Galatasaray ile anlaşma sağlandı mı? Genç yıldızın menajeri açıkladı!

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın Almanya'da Hamburg forması giyen Berkay Özcan ile ilgilendiği iddia edildi.

Galatasaray ile anlaşma sağlandı mı? Genç yıldızın menajeri açıkladı!

Futbolcunun menajeri Barış Yükselen, bu iddia hakkında Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına açıklamalar yaptı.

Barış Yükselen'in açıklamaları şu şekilde:

Galatasaray ile anlaşma sağlandı mı?

Transfer kapanacak, yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sadece Galatasaray demeyeyim ama İstanbul’dan büyük takımlar Berkay Özcan ile ilgileniyor. Ama Fatih Terim ile herhangi bir görüşme olmadı. Galatasaray da bizimle bağlantıya geçmedi. Kulüpler arasında anlaşma yok. O açıdan bir takım ismi veremem. Ama büyükler bizimle iletişime geçti.

"Transferde Hamburg zorluk çıkarıyor"

Hamburg biraz zorluk çıkarıyor. Onlar da İstanbul takımlarının istediğini biliyor. Pazarlıktayız. Biraz zorluk çıkarıyorlar. Belli bir fiyattan bahsediliyor. Olursa olur, olmazsa bakacağız. Hamburg’un durumu da eskisi gibi değil. Son zamanlarda yanlış harcamalar yaptılar. 2.Lig’e düştüler. Onlar da sıkıntı çekiyor.

"Berkay oynayabileceği bir takıma gitmek istiyor"

Hamburg’un ne istediğini söyleyemem. Net rakam söylersem yanlış olur. Berkay futbol oynamak istiyor. Tek derdi bu. Önemli olan oynaması. Oynamadığın zaman kendini yetiştiremezsin. Tabi ki büyük kulüpte oynamak ister. Ama büyük kulüplerde rekabet çok olur. Biz ona göre bir kariyer planlama yapıyoruz. Gittiğinde hemen oynamalı. Bunu önemsiyoruz.

"Berkay, Türkiye'ye gelirse bu İstanbul takımları olur"

Berkay gelirse, İstanbul takımlarına gelecek. Bu kesindir. "Beni kim istiyorsa, bana kim yol gösteriyorsa orada oynarım" diyor. Berkay iyi bir sezon geçirdi. Ama kulübü iyi gitmiyor. Berkay kamp dönemini iyi geçirdi. Hoca da beğeniyordu. Lig başladıktan sonra şans bulamadı. Nedenini bilmiyoruz.

Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir talip

Berkay’a Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir talip. Zaman kalmadı. 2-3 güne kadar transfer durumu netleşir. Hayırlısı olsun. Değilse olmasın diyoruz. (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER