Galatasaray'ın eski yıldızından Falcao ve derbi yorumu! "Burada herkes maçı heyecanla bekliyor"

Galatasaray'ın Kolombiyalı eski futbolcusu Gustavo Victoria, Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ve Falcao hakkında Radyospor'a değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray'ın eski yıldızından Falcao ve derbi yorumu! "Burada herkes maçı heyecanla bekliyor"

İşte Victoria'nın açıklamalarından öne çıkanlar...

"KOLOMBİYA'DA HERKES İZLEYECEK"

Derbiyi tabi ki izleyeceğim. Kolombiya’daki herkes bu derbiyi bekliyor. Ben de derbiyi bekliyorum. Kolombiya’da canlı yayınlanacak. Dolayısıyla sadece ben değil, Falcao’nun oynayacağı bu derbiyi herkes izleyecektir.

"FALCAO'DAN BEKLENTİLER YÜKSEK"

İlk kez bir Kolombiya televizyonu, Türkiye Ligi’ni yayınlayacak. Bu çok hoş bir şey. Kolombiya’da herkes Falcao’nun başarılı bir maç çıkarmasını temenni ediyor. Falcao’yu izleyecek olmalarından ötürü mutlular. Falcao’dan beklentileri de çok yüksek. Galatasaray taraftarları onu çok iyi karşıladı. Falcao’nun Galatasaray’ın en önemli kozu olacağı beklentisi var. O açıdan Kolombiya’da futbolseverler maçı heyecanla bekliyor.

"DERBİYİ GALATASARAY KAZANIR"

Ben her zaman Galatasaray’ı destekliyorum. Galatasaray’ın kazanmasını temenni ediyorum. Öyle ümit ediyorum ki Kolombiya’da herkes böyle umuyor. İyi bir maç olacağını düşünüyorum. Benim kalbim Galatasaray ile olacak. Beklentim bu yönde. Galatasaray’ın bu derbiyi kazanacağını düşünüyorum.

"KAZANMAK DAHA ÖNEMLİ"

Falcao derbide gol atar mı bilemem. Ama çok iyi bir golcü. Faydalı olacaktır. Kolombiya’da futbolseverler Falcao’nun gol atacağına inanıyor. Tabi ki kimin gol atacağından ziyade Galatasaray’ın kazanması önemli.

"ADIM ADIM DAHA İYİ OLACAKTIR"

Aralık ayında oraya geleceğim. Galatasaray taraftarlarına selamımı iletiyorum. Galatasaray’ın maçını orada izleyeceğim. Falcao her şeyden önce çok büyük bir oyuncu. Birinci sınıf bir forvet. Önceki takımlarında bunu gösterdi ve hep üst düzeyde oynadı. Ben onun adım adım, maçtan maça daha iyi olacağını, gerçek yeteneklerini ortaya koyacağına inanıyorum. Zamana ihtiyacı var. Birlikte oynama alışkanlığı kazandıkça futbolsever daha iyi bir Falcao görecektir.

"EN AZ 15-20 GOL ATAR"

Falcao en az 15-20 gol atar. O potansiyeli var. Bence böyle olacaktır. Tabi üstüne de çıkabilir. Ben minimum rakamı söylüyorum. Falcao çok büyük bir oyuncu. Gittiği her takımda yaptığı ortada. Galatasaray’a büyük fayda sağlayacaktır. (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER