Galatasaray'ın gözdesi ülkeyi karıştırdı!

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Javier Hernandez olay yarattı.

Galatasaray'ın gözdesi ülkeyi karıştırdı!

Galatasaray'ın transfer gündemindeki Javier Hernandez'in internetteki etkinliği Meksika basınında gündeme oturdu.

Youtube'da kişisel bir kanalı olan Instagram'ı aktif olarak kullanan Twitch üzerinden oyun oynayan Meksikalı oyuncunun arkadaşları ile açtığı kanal olay oldu.

Kendilerini ünlüler gibi değil de normal insanlar gibi göstermek amacı ile hayatlarını yayınlayacakları ''The Naked Humans'' (Çıplak İnsanlar) adında yeni bir Youtube kanalı açması Meksika'nın en büyük gazetesi olan Record'da manşet oldu.

Chicharito'nun sosyal medyadaki etkinliğini yorumcularına ve uzmanlarına soran Record gazetesi, oyuncu için ''Karmakarışık'' diye de bir manşet attı.

Yorumculardan Felipe Ramos Rizo, ''Ben kendini bu kadar sosyal ağlara adayan bir oyuncu görmedim. Bu onun için futbolu önemsememesini ve dikkatini toplayamamasına neden olacaktır.'' dedi.

Ignacio Suarez ise, ''Maalesef son aylarda Chicharito'nun fark yarattığı tek yer internet, futbol sahası değil'' yorumunu yaptı.

YENİ ADRESİ İSPANYA

Öte yandan Record gazetesi, Javier Hernandez'in gelecek ile ilgili sözlerine yer verdi ve oyuncunun yeni adresinin La Liga olacağını iddia etti.

Hernandez, menajerinin İspanya'da kulüp aradığını belirtirken, ''Meksika'daki işlerimi kontrol eden Eduardo Hernandez adında bir menajerim var. Laurent Roman diye bir başka menajerim daha var ki, İspanyol ve orada çok iyi bağlantıları var. O da orada benim için bir kulüp bulmaya çalışıyor. West Ham'da kalmazsam bir problem olmaz. Yine de mutlu olurum'' dedi.

Meksikalı futbolcu kariyerinde 405 maçta 152 gol kaydetti ve 53 asist yaptı. (Fotomaç)

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2019, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER