Galatasaray'ın hedefindeki Bravo, adresini açıkladı!

Galatasaray'da Fernando Muslera'nın uzun dönemli sakatlığı nedeniyle gelecek sezon için hedefleri arasında gösterilen Claudio Bravo, Manchester City'den ayrılacağını açıkladı ve ülkesine dönme hedefi olduğunu belirtti.

Galatasaray'ın hedefindeki Bravo, adresini açıkladı!

Galatasaray'da Fernando Muslera'nın uzun dönemli sakatlığı nedeniyle gelecek sezon için hedefleri arasında gösterilen Claudio Bravo, Manchester City'den ayrılacağını açıkladı ve eşinin Galatasaray'a gitmesini değil, ülkesine dönmesini istediğini belirtti.

"AİLEMİ DÜŞÜNMELİYİM"

Ülkeme geri dönme kararı, vermem gereken bir karar. Eşim Universidad Catolica'da oynamamı istiyor. Nereye gidersem gideyim, ailem için en iyi opsiyonu seçeceğim. Sadece kendimi düşünmek bencillik olur.

"HAZİRAN'DA AYRILACAKTIM"

Haziran ayında Manchester City'den ayrılacaktım ancak pandemi nedeniyle sözleşmemi 2 ay daha uzattım. City ile harika bir ilişkim var. 1 yıl önce uzun süreli bir sakatlık geçirdim ve bana karşı çok iyilerdi. Böyle şeyler, her zaman karşılığının verilmesi gereken jestlerdir.

"GELECEĞİM İÇİN ENDİŞELENMEYİ BIRAKTIM"

Şu anda en önemli şey, pandemi. Ailem konusunda çok endişeliyim ve onlardan uzakken bir şey olur diye mideme ağrılar giriyor. Futboldaki geleceğim ile ilgili endişelenmeyi çok önceden bıraktım. Evde daha önemli endişelerim var, ailem, çocuklarım ve eşim.

"BEYNİM KARAR VERECEK"

Beynim ve vücudum izin verdiği sürece oynamaya devam edeceğim. Şu anda yaptığım gibi hazırlık yapmaya ne kadar devam edebileceğime beynim karar verecek. Şu anda vücudum benim yanımda olduğu için şanslıyım ve bunu daha uzun süre yapmayı umuyorum. Hayatta hissediyorum ve bu önemli. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER