Galatasaray'ın Mostafa Mohamed için yaptığı son teklif ortaya çıktı!

Devre arası transfer döneminde taraftarın dört gözle transfer beklediği Galatasaray'da çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Sarı-kırmızılıların bir süredir gündeminde yer alan Mostafa Mohamed için kulübü Zamalek'e yaptığı son teklife ASLAN ARENASI ulaştı.

Galatasaray'ın Mostafa Mohamed için yaptığı son teklif ortaya çıktı!

Ara transfer sezonunda beklentilerin arttığı Galatasaray'da kadroya yeni isim katma konusundaki çalışmalar devam ediyor. Sarı-kırmızılıların transfer gündeminde yer alan Mısırlı forvet Mostafa Mohamed konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Galatasaray ile Mohamed'in kulübü Zamalek arasındaki görüşmelerdeki son durumun ayrıntılarına ASLAN ARENASI ulaştı.

ASLAN ARENASI'nın edindiği bilgilere göre;

Mısır kulübü Zamalek, Mostafa Mohamed'in bonservis bedeli olarak Galatasaray'dan 4.5 milyon Euro'yu peşin olarak talep etti. Harcama limitini ve mali tabloyu gözönünde bulunduran Galatasaray yönetimi başka transferlere de kaynak ayırmak isteyerek peşin ödemenin yerine ücreti arttıran farklı bir teklifle Zamalek kulübünün kapısını çaldı.

Sarı-kırmızılıların 23 yaşındaki Mohamed'in bonservis bedeli için yeni teklifinin 5 milyon Euro olduğu öğrenildi. Ancak bunun bir kısmının peşin, geri kalanının ise vadeli olarak ödeneceği Mısır temsilcisine iletildi. Galatasaray'ın çıktığı rakamın şu ana kadar Mostafa Mohamed için teklif edilen en yüksek rakam olduğu ifade edildi.

Zamalek'in bu teklife ilişkin kararının ne olacağı ise merak konusu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI ÖZEL HABER

Kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER