"Galatasaray'ın olduğu yerde adalet vardır, umut vardır"

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik, "Galatasaray'ın olduğu yerde adalet vardır. Galatasaray'ın olduğu yerde umut vardır" dedi.

"Galatasaray'ın olduğu yerde adalet vardır, umut vardır"

1905 Galatasaray Kültür Sanat Spor Derneği, kulübün Kalamış Tesislerin'de kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Yeni üyelerin beratlarının da verildiği kahvaltıya 1905 Galatasaray Kültür Sanat Spor Derneği Başkanı Vahap Tanrıverdi, Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Metin Karakaya ile dernek üyeleri katıldı.

Organizasyonda üyelere üzerinde teknik direktör Fatih Terim'in fotoğrafının da olduğu 'Adalet yoksa Galatasaray var' yazılı tişörtler dağıtıldı.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik Galatasaray'ın çok iyiye gittiğini belirterek, "Her şey Galatasaray için. Kimse merak etmesin" dedi.

'Adalet yoksa Galatasaray var' yazılı tişörtlerle ilgili olarak Recevik, "Anlamı var. Galatasaray'ın olduğu yerde adalet vardır. Galatasaray'ın olduğu yerde umut vardır zaten" açıklamasında bulundu. 'Adaletsizlik olduğunu düşünüyor musunuz?'sorusuna ise Mahmut Recevik, "Evet, artık onu hepimiz biliyoruz, burada söylememize gerek yok. Neyin ne olduğunu hepimiz biliyoruz" yanıtını verdi.

Ömer Cansever de Galatasaraylılığın ayrıcalık olduğunu vurgulayıp, "O ayrıcalık için hep beraber kenetlenmemiz lazım. Çünkü bir sürü zorluğu iç içe yaşıyoruz. En çok da bizler yaşıyoruz. Galatasaray taraftarlarına teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. (DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER